חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספת – תקני איכות

בשנים האחרונות גדל מאוד מספרם של משווקי הכספות למיניהן. עובדה זאת כשלעצמה אינה בהכרח מעידה על טיב שכן לא כל כספת בנויה בצורה טובה ועל פי תקן שיכול להבטיח אמינות מספקת. הדבר החשוב ביותר שיש לבדוק לפני שרוכשים דגם כזה או אחר הוא בדיקת קיומו של תקן איכות. תקני איכות יכולים להיות מסוגים שונים – יש תו תקן ישראלי ויש תו תקן אמריקאי ויש תקני איכות מקובלים אחרים.

כדי ליהנות מראש שקט ובטוח, כדי לא לחשוש מפני פתיחה קלה על ידי גורמים בלתי מורשים או פליליים יש לרכוש כספת מספק מוכר. עדיף לבדוק שמדובר בספק ומשווק אמין, שעובד עם מיטב היצרנים מהעולם ומשווק כספות איכות לגופים מוסדיים וללקוחות פרטיים מסוגים שונים.

דגמים גדולים ואף ענקיים
אנשים רבים קונים כספת ביתית קטנה אולם עסקים שונים ומוסדות זקוקים לפתרונות שונים לחלוטין. לא מדובר אך ורק בסוגים אחרים של מנעולים ובריחים אלא גם בפתרונות גדולים ואפילו ענקיים. כאשר חושבים על בית חולים, בנק, מפעל גדול או כל ארגון משמעותי אחר, אין להתפלא שנדרשות כספות בנפח משמעותי ביותר.

כדי להבין על מה מדובר נציין שבניגוד לכספת ביתית שיכולה לשקול עשרות קילוגרמים בודדים הרי שכספות גדולות בהחלט יכולות להגיע למשקלים של ארבע מאות קילוגרם, חמש מאות קילוגרם, ואף טון ויותר. חלק מהדגמים שמתאימים לעסקים כוללים בריחים כפולים מיוחדים ואין זה יוצא דופן שבסופו של דבר רוכשים דגם בגובה של יותר ממטר וחצי, עם רוחב ועומק בהתאם.

פתרונות ביתיים קומפקטיים
לצד דגמים של כספת שנועדו לעסקים בכלל ולעסקים גדולים מאוד בפרט, ישנם גם הרבה מאוד דגמים שנועדו לצרכים ביתיים רגילים. לשמירת תכשיטים, שיקים, מסמכים שונים וחפצי ערך נוספים כמו גם נשק איש אין צורך בכספת ששוקלת מאות קילוגרם. ניתן בהחלט להסתפק בדגמים קומפקטיים יחסית עם מנגנון נעילה פשוט אך אפקטיבי, שיכול להיות חשמלי או מכאני.

נפח של עשרים ליטרים יכול להתאים לחלק מהאנשים בעוד שמי שצרכיו אחרים יוכל גם למצוא פתרונות לבית בנפח כפול או אפילו משולש. משקל כספת לבית יכול בהחלט לנוע בין עשרים לחמישים קילוגרמים.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן