חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספת – מנגון הגנה

באיזו צורה ניתן לשמור על אקדח שמוחזק ברישיון בלי לחשוש מגישה של ילדים? באיזו צורה ניתן לאחסן תכשיטים יקרים או כסף מזומן? באיזו צורה ניתן לשמור כל כמות רבה של מזומן, על אוסף יקר של חפצי ערך או על מסמכים משרדיים מסווגים? התשובה לכל השאלות הללו פשוטה לכאורה – כספת היא הדרך המתאימה לשמירה על כל מה שיקר בבית או בעסק.

מדוע אמרנו תשובה פשוטה לכאורה? מפני שלא רק סוג אחד של כספת ניתן למצוא אצל המשווקים המובילים. חברה מוביל כמו כספות חצור, למשל, תוכל לתת את המענה המקצועי, המדויק, האמין והאיכותי לכל אחד ובכל זמן באמצעות מגוון עצום ורב של כספות, לכל אחד, בכל תקציב ולכל מטרה.

על עובי ונעילה
בחירה של כספת מושלמת לוקחת בחשבון מדדים חשובים מאוד כגון העובי, סוגי הבריחים, מנגנון הנעילה ולא פחות מכך – גם הנפח. כספות שונות מאלו אלו מאלו בנפח הפנימי שלהן וחשוב לשים לב שלעיתים יש הבדל גדול בין המידות החיצוניות למידות הפנימיות. ככל שמדובר במוצר משוריין יותר וחזק יותר כך יש גם הבדל גדול יותר בין הגודל שנראה לעין מבחוץ לבין הנפח הפנימי שבו באמת ניתן לאחסן את התכולה.

בחירה נכונה לוקחת בחשבון שיש פתרונות שונים לנעילה וסגירה. ישנם מקרים שבהם עדיף לבחור כספת עם מנגנון נעילה חשמלי אך יש מקרים שבהם נדרש פתרון אחר. רבים מעדיפים לבחון נעילת מפתח עם מנגנון מרובה בריחים ויש גם אפשרות של נעילה באמצעות כרטיס מגנטי. כל אלה הם פתרונות שקיימים כיום ברמה מאוד גבוהה.

לא קונים בלי תו תקן
חשוב לקחת בחשבון שגם מראה חיצוני מרשים לא יכול בהכרח להבטיח איכות משופרת. משווק ידוע, אחד מהמובילים בארץ (מקיבוץ חצור) מדגיש שאיכות אמיתית ניכרת בקבלת תו תקן על ידי גוף מוביל. מי שרוצה בכך יוכל למצוא פתרונות עם תו תקן ישראלי ויש גם כאלה עם תווי תקן של איכות אמריקאית או אירופאית. הדבר החשוב הוא לא להתעצל ולבדוק שמדובר באמת במוצר אמין, איכותי, שנבדק על ידי גורם מוסמך וקיבל את אישורו.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן