חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספת – בחירת כספת

אילו קריטריונים יש לבדוק לפני שבוחרים כספת? על מה בדיוק צריך להסתכל בכדי לבחור נכון ולא לבצע טעות בלתי נעימה? האם אכן יש הבדלים גדולים של ממש בין דגמים שונים ובין יצרנים שונים? שאלות כאלה ראוי לשאול בכל פעם שרוצים למצוא באמת את הפתרון הנכון לבית או לעסק. בשורות הבאות נבין יותר כיצד למצוא את הפתרון המתאים לכל אחד ולכל אחת.

הגדרת הצרכים
כמו כל רכישה של חפץ או מוצר חשוב ובעל משמעות, גם רכישה של כספת צריכה להתחיל בראש ובראשונה בהגדרת הצרכים. לכאורה, ניתן להפריד בין שני סוגים עיקריים של צרכים – צרכים פרטיים וצרכים עסקיים. לאמתו של דבר חלוקה זו היא ראשונית בלבד ולאחריה יש לבדוק עוד לא מעט דברים נוספים.

בין אם מדובר בעסק ובין אם מדובר בלקוח פרטי, חשוב מאוד לבדוק את המידות של הכספת שאותה רוצים לרכוש. כספת לבית יכולה להגיע בכמה וכמה גדלים נפוצים אולם כאשר מדובר בפתרונות לעסק או בפתרונות תעשייתיים ההבדלים כבר עצומים ממש. ניתן למצוא בקלות כספות שגובהן עולה על גובהו של אדם ממוצע ויש כמובן מבחר של נפחים אחרים לכל צורך ומטרה. הגדרת הצרכים צריכה לכלול גם:
  • את סוג התכולה שרוצים לאחסן.
  • האם רוצים חלוקה פנימית לתאים או עם מדפים.
  • איזו מנגנון נעילה רוצים – האם אלקטרוני, האם מכאני או אחר.
  • האם יש צורך בפתרון שיהיה גם חסין בפני אש ולא רק בפני פריצה.
אמינות, איכות ומבחר
כדי למצוא כספת מושלמת כדאי מאוד להיעזר בספק איכותי של כספות. ספק איכותי במיוחד יהיה מי שידוע כספק של דגמים ביתיים ותעשייתיים, מי שעבר מכרזים של גופים גדולים כמו בתי חולים ומוסדות ממשלה. ספק איכותי יכול להציע שירות אמין, מבחר דגמים, ייעוץ אובייקטיבי לכל צורך ולכל מטרה. היבט זה חשוב דווקא משום ההבדלים המהותיים שניתן למצוא בין דגמים שונים שקיימים בשוק.

לא פחות חשוב – משווק מוביל יוכל להציע בעיקר דגמים מובילים בעלי תו תקן מקומי או בינלאומי, כך שכל הדברים החשובים או היקרים יהיו באמת ובתמים בטוחים ומוגנים.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן