חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספות – סוגי כספות

מדוע אנשים שונים או ארגונים רוכשים כספות? איך בוחרים את הדגם המתאים ביותר? מדוע חשוב לבחור לא רק על פי מראה עיניים אלא יש לשים לב גם למאפיינים נוספים, פחות גלויים? שאלות אלה ואחרות כולן משמעותיות ויש לתת עליהן את הדעת כאשר רוצים פתרון איכותי שישמור חפצים יקרים או מסמכים בעלי משמעות רבה וכמובן ציוד חשוב אחר.

ספק מהשורה הראשונה
הכלל הראשון שכדאי לפעול על פיו לפני שבכלל רואים בעיניים כספות מסוגים שונים הוא לפנות אך ורק לספק אמין, איכותי ומקצועי. חשוב לשים לב שהיה זה ספק שעובד עם יצרנים מהשורה הראשונה, כזה שמציע רק דגמים שבנויים על פי תקנים מחמירים וכללי ייצור נאותים. אמנם לא ניתן לראות באופן מוחשי בעיניים את ההבדל בין כספת תקנית לבין כזאת שרק נראית מרשימה, אבל בהחלט ניתן לבדוק עם הספק על פי אילו סטנדרטים הוא עובד ומהם התקנים שמוצריו עומדים בהם.

שמים לב לגודל
הכלל השני שעל פיו יש לפעול הוא לשים לב לכך שיש דגמים של כספות שמתאימים לבית ויש דגמים שמתאימים בעיקר לעסקים. דגמים ביתיים יהיו על פי רוב קטנים וצנועים יחסית בגודלם. יש גם כאלה שניתן בקלות יחסית למתקם בתוך קיר או ארון. חשוב להיות ערים להבדל שבין הגודל החיצוני לבין הנפח הפנימי שכן דגמים שונים של כספות מאופיינים בעובי שונה של קופסת הכספת המשוריינת.

בין הדגמים השונים ניתן למצוא למשל:
  • דגמי ענק בנפח של מקרר גדול ואף יותר. דגמים אלה יכולים בקלות להגיע למשקל של קרוב לטון או אפילו יותר מכך.
  • דגמי ביניים של כספת עם שריון, במשקלים של מאה קילוגרם, מאתיים קילוגרם או שלוש מאות קילוגרם.
  • דגמים קטנים יחסית, לבית או לעסק, שמאופיינים במשקל צנוע הרבה יותר של כעשרים קילוגרם ולעיתים כפול מכך.
לסיום, ניתן לומר שמלבד תשומת לב לתקני הייצור ולגודל יש לשים לב גם לאופן הנעילה והסגירה. יש כאלה שמעדיפים נעילת מפתח רגילה אך ניתן לבחור גם נעילה אלקטרונית או כזאת שעושה שימוש בכרטיס מגנטי ייעודי.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן