חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספות - גופים וחברות

בעבר ניתן היה למצוא סוגים שונים של כספות בעיקר בגופים כגון דואר, בנקים, חברות לממכר תכשיטים וכיוצא באלה. כיום, מקובל הרבה יותר לרכוש פתרונות אבטחה ייעודיים מסוג זה גם בהרבה מאוד גופים אחרים ולמעשה – אפילו לבית וכן לעסקים קטנים מכל סוג.

לבחור נכון
כאשר בוחרים כספת וכשבוחנים סוגים שונים של כספות כדאי לקחת בחשבון כמה נקודות מרכזיות שהן לא פחות מקריטיות למי שרוצה לבחור נכון.

  • לא כל כספת בנויה על פי תקנים מחמירים ולכן, חשוב מאוד לבחור את הדגם הרצוי תוך פניה למשווק מורשה, שמציע אך ורק דגמים תקניים ויעילים.
  • ההבדל בין דגמים שונים לא מסתכם רק בגודל החיצוני אלא גם בנפח הפנימי. לכן, חשוב מאוד לשים לב למידות הפנים ולמידות החוץ.
  • לצד דגמים שיכולים להתאים לצרכים ביתיים רגילים יש דגמים בעלי יכולת לספק מענה לגופים גדולים, לעסקים, לחברות אבטחה, לבתי חולים ולבתי מלון.
  • בנוסף לאמור לעיל יש גם פתרונות מיוחדים שהינם חסיני אש, יש דגמי ענק מסיביים ומוגנים במיוחד ויש אפילו פתרונות עם שריון עבה. יש גם מנגנוני נעילה שונים שיכולים להתאים לצרכים שונים וללקוחות שונים.


חשיבות מנגנון הנעילה
כספות לא יהיו יעילות ללא הקפדה מיוחדת ביצור של מנגנון נעילה יעיל ואפקטיבי. אף דגם, גם אם מדובר בדגם ענקי ומשוריין לא יהיה ראוי לשמו אם מנגנון הנעילה יהיה קל לפריצה. לכן, לפני שבוחרים בדגם זה או אחר חשוב לבדוק היטב את סוגי מנגנוני הנעילה ואת הבריחים. יש גם לשים לב שמנגנון הנעילה יהיה מתאים לצרכים ולמשתמשים שבהם מדובר ושהם יהיו גם נוחים לתפעול.

ככלל ישנם מנגנוני נעילה המבוססים על מפתח ויש אחרים המבוססים על מנגנון אלקטרוני. חשוב גם לדעת שיש כספות שניתן לשלב בהן כמה פתרונות נעילה במקביל אך זה עוד לא הכל. כיום יש גם דגמים שניתן לפתוח או לסגור בצורה חכמה על ידי כרטיס אלקטרוני כדוגמת כרטיס אשראי. דרך זו מתאימה מאוד לתפעול מהיר בלי שצריך לזכור בכל רגע קוד סודי בן כמה ספרות.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן