חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספות לאחסון קנאביס

באופן מבורך ביותר ישנה יותר מודעות לחשיבות של קנאביס בעולם הרפואה. הצמח הוא בעל סגולות רפואיות מדהימות ואפילו ניתן לזקק ממנו חומרים פעילים שכלל לא ממכרים. יחד עם זאת, מדובר בחומר בעל יוקרה שבאה לידי ביטוי ביותר מסטטוס בלבד וזה כמובן המחיר הגבוה שלו. לכן, אם אנחנו צרכנים מאושרים של קנאביס, או מגדלים אותו באופן מורשה בשביל חולים, אז כספת לקנאביס היא מוצר חובה בבית ובעסק. 

 

מהן כספות לאחסון קנאביס

כספות לאחסון קנאביס רפואי או רגיל אינן צריכות להיות רק כספות קלאסיות עם מנעול וקוד, כמו שאנחנו רואים בסרטים. בעצם מדובר בכספת מאד משומשת ולכן כל האלמנטים הקלאסיים של החבאה והסתרה מאסיביים אינם רלוונטיים כאן כלל. לצד זה, חשוב שהיא כן תהיה לא נראית יותר מדיי לעין ופשוטה לפתיחה, רק על ידי המורשה לכך.

 

לצד זה, כספת לאחסון מריחואנה צריכה להכיל גם אמצעי זהירות והגנה עבור החומר שמוטמן בו. כמובן מדובר כאן בחומר דליק וחומר טבעי, כך שכל נזק (בין אם מדובר באש או רטיבות) משמעו נזק כלכלי אדיר. לכן, כספת למריחואנה צריכה להיות גם כספת שמצליחה לשמר את איכות החומר.

 

כספת קנאביס מחיר ואחריות

אם נחפש כספת קנאביס מחיר מותאם נגלה שהמחיר יהיה ביחס לגודל ומשקל הכספת ומפרטיה הטכניים ופחות בהתאם למטרת השימוש בה. נשלם בעבור מידות הפנים והחוץ שלה בס”מ, בהתאם לצורך של מפרט טכני כמו קוד דיגיטלי או טביעת אצבע ובהתאם למשקל הסופי שלה בק”ג. לכן, בהתאם לצרכים שלנו נוכל למצוא כספות לקנאביס במחיר של עשרות שקלים בודדים, או דווקא אלפי שקלים.

 

לצד המחיר של הכספת עצמה, חשוב לבדוק ולבקש שירותי אחריות ותמיכה טכנית לכל בעיה ותקלה ולקבל עבורם הצעת מחיר הולמת.

 

רכישת כספות לאחסון קנאביס

אם נחפש כספות לאחסון קנאביס רפואי נוכל לפנות ללא היסוס לכספות חצור, המספקת כספות לאחסון קנאביס עבור אינספור בתי עסק מורשים בארץ, כמו בתי מרחקת ומוסדי בריאות נוספים.

 

השורה התחתונה

כספות לאחסון קנאביס צריכות להכיל מספר פרמטרים, ביניהם חסינות בפני אש ודליפה, גישה נוחה אך מוסתרת ובטיחותית. אם אתם לא בטוחים איך להתאים ולרכוש כספת לקנאביס, ניתן לקבל עזרה אצל כספות חצור. 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן