כספת – תקני איכות

כספת – תקני איכות

בשנים האחרונות גדל מאוד מספרם של משווקי הכספות למיניהן. עובדה זאת כשלעצמה אינה בהכרח מעידה על טיב שכן לא כל כספת בנויה בצורה טובה ועל פי תקן שיכול להבטיח אמינות מספקת. הדבר החשוב ביותר שיש לבדוק לפני שרוכשים דגם כזה או אחר הוא בדיקת קיומו של תקן איכות. תקני איכות יכולים להיות מסוגים שונים – יש תו תקן ישראלי ויש תו תקן אמריקאי ויש תקני איכות מקובלים אחרים.

כדי ליהנות מראש שקט ובטוח, כדי לא לחשוש מפני פתיחה קלה על ידי גורמים בלתי מורשים או פליליים יש לרכוש כספת מספק מוכר. עדיף לבדוק שמדובר בספק ומשווק אמין, שעובד עם מיטב היצרנים מהעולם ומשווק כספות איכות לגופים מוסדיים וללקוחות פרטיים מסוגים שונים.

דגמים גדולים ואף ענקיים
אנשים רבים קונים כספת ביתית קטנה אולם עסקים שונים ומוסדות זקוקים לפתרונות שונים לחלוטין. לא מדובר אך ורק בסוגים אחרים של מנעולים ובריחים אלא גם בפתרונות גדולים ואפילו ענקיים. כאשר חושבים על בית חולים, בנק, מפעל גדול או כל ארגון משמעותי אחר, אין להתפלא שנדרשות כספות בנפח משמעותי ביותר.

כדי להבין על מה מדובר נציין שבניגוד לכספת ביתית שיכולה לשקול עשרות קילוגרמים בודדים הרי שכספות גדולות בהחלט יכולות להגיע למשקלים של ארבע מאות קילוגרם, חמש מאות קילוגרם, ואף טון ויותר. חלק מהדגמים שמתאימים לעסקים כוללים בריחים כפולים מיוחדים ואין זה יוצא דופן שבסופו של דבר רוכשים דגם בגובה של יותר ממטר וחצי, עם רוחב ועומק בהתאם.

פתרונות ביתיים קומפקטיים
לצד דגמים של כספת שנועדו לעסקים בכלל ולעסקים גדולים מאוד בפרט, ישנם גם הרבה מאוד דגמים שנועדו לצרכים ביתיים רגילים. לשמירת תכשיטים, שיקים, מסמכים שונים וחפצי ערך נוספים כמו גם נשק איש אין צורך בכספת ששוקלת מאות קילוגרם. ניתן בהחלט להסתפק בדגמים קומפקטיים יחסית עם מנגנון נעילה פשוט אך אפקטיבי, שיכול להיות חשמלי או מכאני.

נפח של עשרים ליטרים יכול להתאים לחלק מהאנשים בעוד שמי שצרכיו אחרים יוכל גם למצוא פתרונות לבית בנפח כפול או אפילו משולש. משקל כספת לבית יכול בהחלט לנוע בין עשרים לחמישים קילוגרמים.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו