כספת

כספת

מהי חשיבותה של כספת איכותית בבית או במשרד 

תפקידה של כספת איכותית בבית היא לשמור על חפצים ומסמכים יקרי ערך.
כספת איכותית צריכה לעמוד בפני מצבים של פריצות, שריפות והצפות. כספת חזקה ואמינה, עומדת בתווי תקן שונים וצריכה להיות בנויה באופן ומחומרים שמבטיחים את החוזק ואת האמינות שלה. ניתן למצוא היום סוגים שונים של כספות, המכילים מערכות הגנה משוכללות.

מהו תפקידה של כספת איכותית בבית

תפקידה של כספת בבית היא לשמור על חפצי ערך, כסף מסמכים יקר ערך. כשאנחנו רוכשים כספת, מומלץ לבצע בדיקה האם היא נושאת תו תקן ישראלי ובינלאומי, ואם היא מצוידת באישורים מהמשטרה, ממשרד הביטחון ומחברת הביטוח.
כספת ברמה גבוהה ואיכותית תשמור על הרכוש שהופקד בה,  מפני גנבים, הצפות ושריפות.

כשקונים כספת לבית, או למשרד, רצוי לבדוק כמה פרטים חשובים. למשל, אם הכספת שאתם מעוניינים לרכוש אותה, נושאת תו תקן UL. תו תקן UL הינו תו תקן מחמיר הבודק אם הכספת עמידה בפני חום, נפילות וכו’. בנוסף, המנעול של הכספת צריך להיות מכוסה, על מנת שפורצים לא יוכלו לפרוץ אותו. כספת איכותית, תהיה בעלת דלת שקועה, שאינה עומדת באותו הקו של המסגרת החיצונית.

עובי הדפנות של כספת אמינה ואיכותית, צריך להיות 5 מ”מ, לפחות. מומלץ לרכוש כספת מחברות בעלות מוניטין וניסיון, ששולחות לביתכם, מתקינים אמינים ומיומנים להתקנות הכספות בדרך מקצועית, בטוחה ואמינה.

כיצד בנויה כספת

כספת מצויה בנויה מתיבת חלולה שבה מאפסנים מסמכים או חפצים יקרי ערך. גוף הכספת, לרוב, עשוי מחומרי גלם חזקים, למשל, ברזל. בדלת הכספת מותקן מנעול מתוחכם.

כספות מופיעות בעוביים שונים, כמובן, בהתאם לייעודן. כספת מצויה יכולה להיות בעלת מנעול חשמלי, מכאני, דיגיטאלי, ביומטרי. ישנן כספות בעלות קומבינציה של מספר סוגי נעילה.

מנעולן מקצועי ומנוסה, יכול לפרוץ כספות שבהן מותקנות מערכות אזעקה משוכללות, שתפקידן להתריע בפני פריצה.
כשאתם קונים כספת מחברת בעלת מוניטין, אתם צריכים לקבל עליה תעודת אחריות מידי החברה המספקת את הכספת.

היום כספת בבית אינו לוקסוס, אלא כמעט חובה. אתם מוזמנים לבקר באתר של כספות חצור ולהתרשם ממבחר של כספות איכותיות, אמינות וחזקות, שיקנו לכם שקט נפשי בבית או במשרד.
למה כספת?
שמירה על חפצים יקרי ערך: תכשיטים,מצלמות, כסף, כרטיסי טיסה, כרטיסי אשראי, מסמכים, צ’קים, ועוד. ריכוז מסמכים במקום אחד נוח ובטוח.

כספות אלקטרוניות – אותה כספת שפגשת במלונות פאר ברחבי העולם אצלך בבית:
פיתוח מקורי של חברת סייף פלייס עם אלפי התקנות בעולם. הכספת היחידה בארץ המיוצרת לפי סטנדרטים בין לאומיים קפדניים ותמיכה של חברה ותיקה ועמידה.
נעילה דגיטלית

  1. בחירת הקוד האישי שלך
  2. החלפת קוד מתי שרוצים
  3. כפתורים בולטים ותצוגה גדולה
  4. אזכור להחלפת בטריות במתח נמוך

נעילה ע”י כרטיס

  1. אין צורך לזכור (או לשכוח) קוד
  2. העברת כרטיס מגנטי לנעילה, העברת אותו כרטיס לפתיחה
  3. מופעל ע”י כל כרטיס עם פס מגנטי
  4. ניתן להשתמש בכרטיס אשראי אישי או כרטיס מגנטי המסופק עם הכספת
  5. אזכור להחלפת בטריות במתח נמוך

נעילה משולבת
מאפשרת בחירה סוג הנעילה: דיגיטלית או כרטיס 

שלושה גדלים נוחים – מפרט טכני:

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו