כספות תאים

כספות תאים

אתם מחפשים כספות תאים ומתלבטים באיזו כספת לבחור? אם כן, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון וחכם:
 
1. קניית כספת יכולה להיות משימה לא פשוטה. ובכל זאת, אם מקפידים להתייחס לכמה כללים מרכזיים, אפשר לבצע את המשימה בהצלחה. אחת הנקודות החשובות שיש להתייחס אליהן כשמחפשים כספות תאים היא הצורך. חשוב להגדיר את הצורך, בראש ובראשונה, ובהתאם לחפש את הכספת המתאימה: האם מעוניינים לאחסן בה נשק? תרופות” פריטים יקרי ערך כמו תכשיטים וכסף או מסמכים. לכל צורך מותאמת כספת מסוג אחר.
 
2. חשוב לבדוק מי היא החברה שמייצרת את הכספת. ישנן לא מעט חברות המציעות כספות תאים בדגמים שונים. חלקן נחשבות למובילות בתחום ואחרות לפחות. חשוב שזו תהיה חברה מוכרת ומנוסה, חברה מקצועית שמציעה פתרונות איכותיים, שמהם תוכלו לבחור.
 
3. מערכת הנעילה של הכספת היא פרט חשוב שגם אותו יש לבדוק. כשמחפשים כספות תאים חשוב לחפש כאלו שנחשבות לאמינות, כאלו שמציעות מנגנוני נעילה חדשניים, איכותיים ומתקדמים. מומלץ לבחון כמה סוגים של כספות וכמה סוגים של מנגנוני נעילה לפני שבוחרים את הכספת.
 
4. האופן שבו משתמשים בכספת גם הוא פרט שיש להתייחס אליו. בין אם פותחים את הכסף בתדירות גבוהה ובין אם לאו, חשוב לחפש כספת שנוח וקל להשתמש בה ושהיא ידידותית למשתמש. 
 
5. לעלות ישנה חשיבות רבה, ובמיוחד כשמדובר במוצר שאיננו נחשב לזול. מומלץ לבצע סקר שוק, לבדוק כמה סוגים שונים של כספות ולבחון את המחירים. חשוב לזכור שעל איכות צריך לשלם ולכן למי שחשובה לו האיכות, עליו לקחת בחשבון שסביר שיצטרך להוציא על כך לא מעט כסף. אסור להתפשר ומומלץ לבחור בכספת תאים איכותית, שניתן לסמוך עליה ברגע האמת. 
 

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו