כספות לארון קודש

כספות לארון קודש

ארון קודש – כך תשמרו עליו היטב!
ארון קודש הוא אותו ארון אשר בתוכו מוחזק ספר התורה. על פי רוב מוצב ארון הקודש בבתי הכנסת, והוא מהווה לא רק דרך פרקטית לשמור על הספרים היקרים, אלא גם אלמנט סימבולי ורוחני, שמייצג את המקום כולו. ניתן למצוא ארונות קודש פשוטים ומפוארים, גדולים או קטנים, יקרים או צנועים וכן הלאה. כך או כך, מהווים ארונות קודש חפצים קדושים, היקרים ללבה של קהילה שלמה, אך לא רק לליבה, אלא גם לכיסה, ולכן הם מועדים לגניבות ולפורענויות מרובות.

כספות לארון קודש – כספות הפרוצות לכל?!
כל בנייה של ארונות קודש היא תהליך מורכב ולא פשוט. מדובר באמנות עם מוטיבים רוחניים משמעותיים, משום שמדובר בניסיון לקרב בין הרוח והחומר, בין הספר ובין משמעותו, ולייצר עבור המתפללים ועבור קהילת בית הכנסת כולה, מקום להיאחז בו, להתכנס בו, לשאת אליו עיניים ולקדש אותו. מהסיבה הזו העיצוב של ארונות קודש הוא עיצוב מורכב, שמנסה להתחשב גם באופייה של הקהילה, גם בצרכים הפרקטיים של החזקת ספרי התורה ובנוחות הגישה אליהם, וגם בסימבוליות העמוקה וברוחניות הרבה אשר ארונות קודש מאופיינים בה.

בחירה של ארונות קודש חייבת להשתלב בצורה הרמונית וטבעית עם מקום התפילה ועם אופי הקהילה, ולא לפגוע בה, וכן למצוא את האיזון העדין שבין דומיננטיות יתר ובין היבלעות בהמון. מה רבה האכזבה ומה קשה מפח הנפש, הכרוכים בידיעה כי ארונות קודש נפרצו או נגנבו, לאחר כמות ההשקעה הרבה הזו. על מנת למנוע מצב כזה, חשוב להגן על ארונות קודש כבר בעת יצירתם או הצבתם בבית הכנסת.

כספות לארון קודש – אבטחת קודש
אם אתם עומדים בפני בניית ארונות קודש לבית הכנסת הקהילתי, או אם החלטתם לקחת צעד קדימה את תחום האבטחה, ולהימנע ממצב של גניבת ארונות קודש בבית הכנסת, חשוב לדעת כי יש מה לעשות. בעזרת התקנה של כספת איכותית וטובה, חזקה ועמידה בבית הכנסת, תוכלו להבטיח לעצמכם מניעה של גניבת ארונות קודש מכאיבה ומיותרת.

בחברת כספות חצור הוותיקה ובעלת הנסיון העצום, תגלו מגוון רחב של כספות דיגיטליות, כספות כבדות, כספות מפתח, כספות חסינות אש או כספות מדיה, בטווח רחב של מחירים, חומרי גלם, מנגנוני הפעלה, גדלים וסגנונות, מהם תוכלו לבחור לעצמכם את הכספת הנכונה שתגן על הספרים הקדושים, ותבטיח לכם שקט נפשי בתור יחידים ובתור קהילה גם יחד.

בכספות חצור תהנו מליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך, החל מרגע ההתלבטות בין מגוון הכספות עבור ארונות קודש עבור בייעוץ מקצועי ומקיף, בהתקנה הלכה למעשה של הכספת בבית הכנסת, ועד למתן שירותי כספות כמו פריצת כספות או תיקונן במקרים של קלקול, נזק או חבלות שונות. צוות כספות חצור ישמח לסייע לכם להגן על היקר לכם.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו