כספות כבדות ומותאמות

שמירה מאובטחת על תרופות, כלי נשק, סכומים גדולים של כסף, יהלומים ותכשיטים היא נדרשת עבור לא מעט עסקים בישראל וגם עבור אנשים פרטיים. השמירה הטובה ביותר על ציוד יקר מסוג זה הוא על-ידי אחסון בכספת. ישנם סוגים שונים של כספת כאשר אחד מהסוגים הנחשבים למאובטחים במיוחד הוא כספת כבדה. הכספת הכבדה היא מחוייבת בפוליסות רבות של חברות הביטוח בישראל המשמשות לבטח ציוד יקר ערך לבתי עסק, ארגונים, מוסדות וגם עבור אנשים פרטיים.

בין סוגי בתי העסק הנדרשים להשתמש בכספות כבדות הן בתי המרקחת, תחנות הדלק, חנויות תכשיטים וחנויות רבות המאחסנות מוצרים יקרים בתוך בית העסק. הכספת הכבדה מקשה מאוד את הניידות שלה בעת פריצה ולכן היא נחשבת למועדפת עבור בתי עסק אשר מאחסנים מוצרים, כסף ופריטים יקרי ערך.

כספות כבדות למגזר הפרטי

המגזר הפרטי משתמש גם כן בכספת כבדה וניתן לראות את השימוש שלה באחסון מאובטח של כלי נשק אישיים. אנשי ביטחון, שוטרים, חיילים בקבע, אנשי צבע, תושבים באיזורים עם סיכון גבוה נדרשים לאחסן את נשקם האישי בכספת מקצועית. כספת כבדה היא המומלצת ביותר ומהווה את ההגנה הטובה ביותר לכלי נשק אישי. הכספת הכבדה משמשת את המגזר הפרטי גם לאחסון תכשיטים יקרים, יהלומים ושטרות של כסף זר או כסף מקומי.

כספת כבדה מותאמת לתנאי חברות הביטוח

הכספת הכבדה כאמור מתאימה לתנאי פוליסות רבות של חברות הביטוח ולכן היא מאוד נפוצה בישראל. אם אתם נדרשים להזמין כספת כבדה לאחסון מאובטח של ציוד יקר ערך בבית שלכם או בבית העסק, אתם מוזמנים לפנות לאחת החברות הטובות בישראל לייצור והתקנה של כספות כבדות – חברת כספות חצור בע”מ!

חברת כספות חצור בע”מ מייצרת עבורכם כספת כבדה על-פי התקנים המחמירים ביותר בכדי לשמור על הציוד האישי שלכם בצורה הטובה ביותר וזאת כדי למנוע גניבת הציוד בעת פריצה ובכדי למנוע גניבת הכספת עם הציוד היקר בפנים. 

חברת כספות חצור בע”מ מציעה – ייצור והתקנה של כספת כבדה

לתיאום פגישה עם צוות חברת כספות חצור בע”מ, השאירו את הפרטים האישיים שלכם או את פרטי העסק באתר, או לחילופין התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מהיר לקביעת הפגישה בבית או בבית העסק שלכם!

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו