שירות לכספת סייף פלייס

שירות לכספת סייף פלייס

מחזיקים בכספת מקצועית של חברת סייף פלייס Safe Place? זקוקים לשירות תיקונים? זה הזמן לפנות לחברה מקצועית לשיווק ותיקון כספות! שירות לכספת סייף פלייס Safe Place זמין עבורכם דרך חברה ישראלית המתמחה בתחום הכספות כבר למעלה מ-30 שנה ואתם יכולים להינות מכל שירותי התיקונים המקצועיים ביותר לכספת שלכם.

מכירת כספות סייף פלייס מקצועיות

כספת סייף פלייס Safe Place מביאה לכם את שיא הטכנולוגיה עד הבית עם שדרוגים המאפשרים לכם לשמור על הכסף והרכוש שלכם בצורה מושלמת באחת מהכספות הטובות ביותר היום. בטיחות הרכוש, הכסף והתכשיטים שלכם היא חשובה ביותר וזה המקום בשבילכם לשדרג את הכספת הקיימת שלכם ולפנות לחברה מקצועית למכירת כספות סייף פלייסSafe Place.

תיקון כספת סייף פלייס במחיר משתלם

המחיר המשתלם ביותר לתיקון כספת סייף פלייס או קנייה של כספת סייפ פלייס חדשה, תוכלו למצוא בחברת כספות חצור הנחשבת לאחת החברות הותיקות בישראל בתחום הכספות, עם צוות מקצועי של מהנדסים וטכנאים אשר מספק לכם שירות ברמה גבוהה עד אליכם לכל תקלה בכספת שברשותכם.

איך בוחרים את הכספת המתאימה ביותר?

אם אתם מתלבטים איזה סוג כספת לקנות, צוות חברת כספות חצור יסייע לכם בבחירת הכספת החדשה שלכם. בחירת הכספת היא חשובה על מנת להתאים את מנגנוני האבטחה הטובים ביותר למבנה בו נמצאת הכספת. צוות כספות חצור בנוסף יעניק לכם שירות לכספת סייף פלייס Safe Place וידאג לטפל בכל בעיה ובכל תקלה של הכספת שלכם. את הכספות שתזמינו מחברת כספות חצור, יתקינו עבורכם צוות הטכנאים המקצועי של החברה בכל חדר, מרתף או מחסן בו אתם מעוניינים להתקין כספת.

שירות לכספת סייף פלייס של כספות חצור

צוות חברת כספות חצור זמין עבורכם לכל תקלה בכספת שלכם ולכל דרישה להתקנת כספת חדשה ומקצועית שתשמור על הרכוש והכסף שלכם 24/7. צוות חברת כספות חצור יעניק לכם ייעוץ מקצועי לבחירת המיקום של הכספת ולשמירה על הכספת גם כשאתם לא בבית או נוסעים לחו”ל לתקופה ממושכת. חשוב לזכור כי פריצה לרוב הבתים קשה מאוד למנוע אך פריצה לכספות ניתן להקטין על-ידי התקנה מקצועית, מיקום אסטרטגי וכספת המותאמת לדברים יקרי הערך שאתם רוצים לאחסן ולאבטח.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו