שירות כספות

שירות כספות

כל מה שצריך לדעת על שירות כספות יעיל
בעידן שבו אנחנו חיים המאופיין בכמות גבוהה של גניבות, פריצות ושודים, ובכלל בהיעדר אבטחה מספקת, בעלי עסקים רבים וכן גם מוסדות רבים ואפילו לקוחות פרטיים רבים, מחפשים אחר שירות כספות על מנת להתקין כספת בבית, בעסק או במשרד, וליהנות מהגנה נאותה של דברי ערך שונים, בין אם אלו מסמכים חשובים, תכשיטים, כסף, וכיוצא באלו. אך לפני שאתם בוחרים שירות כספות, חשוב לדעת אילו פרמטרים עליכם לבחון, על מנת להבטיח לעצמכם את השקט הנפשי המלא.

שירות כספות איכותי – מה הוא כולל?
שירות כספות הוא למעשה שירות מלא של תחום האבטחה, שנועד להקיף את מכלול הנושאים הקשורים בבחירת כספת, התקנה שלה אצל הלקוחות, פריצת כספות במידת הצורך, וכן תיקון של כספות או שדרוגן על פי דרישה. כלומר כל שירות כספות חייב להחזיק מבחר של דגמי כספות איכותיים, ולדעת כיצד להתאים אותם נכון אל האדם או אל העסק, ולהציע את חומר הגלם הנכון, המנגנון המתאים ביותר, הגודל הנכון וכן הלאה, תוך התבססות על תקציב הלקוח, צרכיו והעדפותיו.

בנוסף, חייב שירות כספות איכותי לבצע התקנה יעילה של הכספת אצל הלקוח עצמו, בבית או בעסק, בצורה אמינה, דיסקרטית ובטוחה. לאחר מכן, כולל שירות כספות את האופציה לבצע פריצת כספות במקרה הצורך, כאשר הלקוח איבד או שכח את קוד המספרים שפותח את הכספת, או במקרים שבהם נדרש שדרוג של המערכת, על מנת להתקין מנגנון נעילה מתוחכם יותר.

בנוסף מתעסק כל שירות כספות גם עם תיקון של כספות ומנעולים שהתקלקלו, התבלו, נשברו או נהרסו, ומבצע החלפה של חלקים או התקנה מחדש של מנגנונים במידת הצורך. כך או כך, ולא חשוב באיזה שלב של כלל התהליכים הללו אתם נמצאים, חשוב לבחור שירות כספות אמין ואיכותי שיוכל לספק לכם את מבוקשכם בצורה מלאה וישרה גם יחד.

שירות כספות בכספות חצור
חברת כספות חצור הוקמה בקיבוץ חצור בשנת 1987, ומאז ועד היום צברה לא רק נסיון עצום והיכרות עם כלל סוגי הכספות, אלא גם מוניטין רב ואיכותי בקרב לקוחותיה המרובים. החברה מספקת שירות כספות הכולל פיתוח, ייצור ושיווק של כספות אלקטרוניות, התקנה של הכספות אצל הלקוחות, שירותי פריצת כספות מקצועיים במידת הצורך, וכן תיקון כספות לבתי מגורים ולבתי עסקים ומוסדות, קטנים כגדולים כאחד.

מבחינתנו בחברת כספות חצור, הביטחון האישי שלכם הוא פועל יוצר של שירות כספות איכותי מצידנו, ולכן אנחנו מקפידים לכל אורך הדרך על שירות אישי והגון, על עבודה מקצועית ובלתי מתפשרת ועל איכות מוצרים גבוהה, שעומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר. נשמח לעזור לכם להגן על עצמכם ועל רכושכם, ולספק גם עבורכם שירות כספות מקצועי ואיכותי, אמין וישר, ותמיד עם חיוך גדול.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו