פריצת כספות

פריצת כספות

פריצת כספות – האמנות השמינית
פריצת כספות נראית בסרטים כמו משימה מאתגרת ופוטוגנית למדי, כאשר האמת רחוקה מכך. עבור מי שחווה פריצת כספות ונגנבו ממנו ציוד ופריטים יקרי ערך מדובר בעוגמת נפש נוראית ובמצוקה גדולה, ואילו עבור מנעולנים המומחים בביצוע פריצת כספות מדובר במשימה הכרוכה באימון, ידע וריכוז רבים, שהם בגדר אמנות של ממש. מהי פריצת כספות מתי היא נדרשת, וכיצד תוכלו להימנע מהתרחשות ספונטנית ובלתי רצויה שלה, על כך במאמר הבא.

כיצד מתבצעת פריצת כספות?
פריצת כספות היא פעולה המתרחשת כאשר בעלי כספות פרטיים או מוסדיים לא מצליחים לפתוח את הכספת, אם בשל קלקול במנגנון ואם בשל איבוד הזיכרון של המספרים הנכונים הנחוצים לשם פתיחתה, או לחילופין מתרחשת פריצת כספות בצורה פלילית כחלק משוד או גניבה, או כחלק משדרוג הכספת ורצון להתקין עליה מערכת נעילה חזקה ומתוחכמת יותר. כאשר מתבצעת פריצת כספות על ידי איש מקצוע, בצורה מבוקרת, חוקית ורצויה, מדובר במשימה מאתגרת למדי. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי כל פריצת כספות חייבת להתבסס על היכרות מעמיקה עם סוגי כספות, עם מנגנוני נעילה שונים ומורכבים, עם חומרי גלם השונים זה מזה ומתנהגים אחרת וכן הלאה, כמו למשל כספות דיגיטליות או מכניות, כספות אלקטרוניות או ביומטריות וכיוצא באלו.

על מנת לבצע פריצת כספות הלכה למעשה, נדרש לא רק ידע רב אלא גם המון מיומנות ושעות אימון רבות, על מנת להגיע לטכניקה טובה ולאפשרות פעולה תוך פרק זמן סביר. כל פריצת כספות מתחילה באבחון של סוג הכספת הנכונה ושל שיטת הנעילה המאפיינת אותה, לאחר מכן התאמה של ציוד ומכשור מתאים לביצוע פריצת כספות ולאחר מכן פעולה בשטח תוך שילוב טכניקה כזו או אחרת, המתחייבת כתוצאה משקלול הנתונים. לעיתים קרובות אורכת פריצת כספות זמן רב למדי.

צריכים לבצע פריצת כספות וחוששים?
המצב שבו אדם זקוק לבצע פריצת כספות הוא מלחיץ: כיצד יוכל לסמוך על המנעולן או על בעל המקצוע, שיעשה את עבודתו בצורה אמינה ומבלי לגנוב? התשובה לכך נעוצה בסוג הבחירה של בעל המקצוע. בחירה של חברה מיומנת, בעלת אישור ממשטרת ישראל ומוסמכת כנדרש, שתוכל לבצע פריצת כספות תוך הבטחה שלמה לאמינות ויושר, היא בחירה שתבטיח לכם שקט נפשי אמיתי, ולא רק פריצת כספות יעילה. במילים אחרות, אתם זקוקים לשירותיה של כספות חצור.

כספות חצור הוקמה לפני למעלה מעשרים שנה, ומאז ועד היום היא מבצעת פריצת כספות מקצועית למגוון של סוגי כספות ומנגנוני נעילה, בצורה מהירה, יעילה, ומעל לכל אמינה והגונה. נשמח להעניק גם לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון המלא, הכרוכים בידיעה כי אתם בוחרים פריצת כספות אצל האדם הנכון, המיומן והאמין ביותר, ונותנים את היקר לכם אל הידיים הבטוחות ביותר.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו