סוגי כספות – התקנה ועלות

בתי עסק המחזיקים מוצרים יקרים, כסף מזומן ומסמכים פנימיים של העסק, יכולים לשמור על כל אלה במקום מאובטח ומוגן בבית העסק מבלי שידרש לקחת אותם בכל סוף יום עבודה הביתה. באמצעות שימוש בכספות ממוגנות ומאובטחות, ניתן לאחסן כל פריט וכל מסמך של העסק שיש לו חשיבות רבה לבעלים.

ניתן להתאים את סוג הכספת לציוד שיהיה מאוחסן בה ולבחור את הכספת המתאימה ביותר לבית העסק שלכם. הכספת הכי נפוצה אצל בעלי עסקים היא כספת חסינת אש השומרת על מסמכים מפני חום גבוה ומפני שריפה, אך כל בעל עסק יכול לבחור איזו כספת מתאימה לו ולצרכים של העסק.

סוגי כספות

כאשר באים לבחור בכספת לעסק או למוסד ציבורי, ניתן לבחור בין סוגים שונים ומגוונים כגון:

  • כספת משוריינת.
  • כספת כבדה.
  • כספת למדיה.
  • כספת מותאמת לארונות קודש.
  • כספת חסינת אש.

החברה המייצרת את הכספת יכולה להתאים את המידות לפי גודל המשרד שלכם, המחסן או בכל מקום בו היא תוצב לצרכי שמירה על ציוד יקר ערך.

התקנה של כספת לעסקים

את ההתקנה בבית העסק, מבצעים אנשי מקצוע מומחים בתחום שיידעו גם לבחור נכון את המיקום הבטוח ביותר להצבת הכספת בבית העסק שלכם. המיקום הוא חשוב ביותר ומומלץ לבחור מיקום פנימי שהגישה אליו היא לא נוחה לעובדים, למנקה או לכל גורם חיצוני המגיע לבית העסק ביום יום.

מהי העלות של כספת לעסק?

בכדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת להתקנת כספת בבית העסק, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת כספות חצור בע”מ! חברת כספות חצור בע”מ מייצרת כספות במפעל מקצועי בקיבוץ חצור כבר למעלה מ-30 שנה, עם צוות מיומן אשר מביא לכם את האיכות הגבוהה ביותר ואת הבטיחות המקסימלית לשמירה על ציוד היקר לכם. 

הקטלוג של חברת כספות חצור בע”מ

אם אתם רוצים להכיר את המוצרים הנפלאים של חברת כספות חצור בע”מ, כנסו עכשיו לקטלוג המקצועי באתר ובחרו את הכספת המתאימה לכם ביותר. לאחר שבחרתם, התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות החברה יתן לכם הצעת מחיר של תוכלו לסרב לה! אם לא קיבלתם החלטה איזה כספת להזמין לבית העסק שלכם, צוות חברת כספות חצור בע”מ יסייע לכם לבחור בכספת הטובה ביותר שתשרת אתכם בכל יום בבית העסק לשמירה ואבטחה על כספים, מסמכים, מוצרים יקרים, מוצרי מדיה וכל פריט בעל ערך. 

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו