מכירת כספות

מכירת כספות

בכל היקר לי- מכירת כספות בטיחות לצרכים השונים
 
יש ברשותכם עסק עם ציוד טכנולוגי יקר ומידע רגיש? מחזיקים פריטים יקרי ערך בבית? מעוניינים לשמור על ציוד רגיש למטרות השונות? הגעתם למומחים לכספות לכל מטרה.
 
בטיחות זה אנחנו

אחרי שנים רבות של מומחיות ועיסוק בעולם הביטחון לגווניו אנו יודעים ששמירה על חפצי ערך אינה מתחילה ונגמרת אך ורק בכספים ובתכשיטים יקרי ערך. כיום בעידן הטכנולוגי גם הגנבים הפכו להיות מתוחכמים יותר והבינו שעל מנת להרוויח ולעשות “קופה”, כבר אין צורך להעמיס משאיות כבדות בחפצים כבדים ומסורבלים, כיום האקרים (מרגלים באינטרנט), מומחים יכולים לגלות כל מידע שהם מעוניינים לגלות, עליכם, על המשפחה שלכם, על העסק והאם בכלל שווה לטרוח ולפרוץ אליכם.

במיוחד לצרכים האלה קמו כספות חצור, כך שגם אן מישהו קיבל מידע אודות פריטים יקרי ערך אצלכם בבית או בעסק תוכלו להיות בטוחים שהגישה אליהם תהיה מבחינת משימה בלתי אפשרית אם זה בתחום ריגול תעשייתי של חברות גניבת ציוד טכנולוגי וממוחשב יקר ערך, גניבת מידע המאוכסן בתיקיות, גניבת ציוד צבאי, מידע צבאי, בטחוני ורפואי רגיש ועוד.
 
העסק שלכם, הדירה שלכם- בידיים שלנו 

אנו בכספות חצור מוחים ביצור והתאמת כספות לכל מטרה ועובדים עם המוסדות הגדולים בארץ ומוכיחים שנה לאחר שנה כי ביטחון הוא פעולה אפשרית ככלות הכל. אנו עובדים עם מוסדות גדולים בתי חולים, מוסדות צבאיים וביטחוניים, וכמובן, לקוחות פרטיים מסוגים שונים.

פעמים רבות אנו שומעים מלקוחותינו החדשים שנכוו שכבר לא שווה להם להשקיע בהתקנת כספת בבית לאחר שעשו זאת בעבר והדבר לא מנע גניבת פריטים ורכוש רגיש ובטיחותי. ניסיון רב השנים שלנו מוכיח כי הכספות שלנו “עושות את העבודה”  ומוכיחות את האמינות שלהן והאומנות שלנו בכל פעם מחדש.
 
מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות אפשרות התקנת כספת אצלכם בעסק, במוסד בדירה או בבית? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.
 
כספות חצור. כי לכל אחד יש משהו יקר.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו