חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

שירות כספות

כל מה שצריך לדעת על שירות כספות יעיל
בעידן שבו אנחנו חיים המאופיין בכמות גבוהה של גניבות, פריצות ושודים, ובכלל בהיעדר אבטחה מספקת, בעלי עסקים רבים וכן גם מוסדות רבים ואפילו לקוחות פרטיים רבים, מחפשים אחר שירות כספות על מנת להתקין כספת בבית, בעסק או במשרד, וליהנות מהגנה נאותה של דברי ערך שונים, בין אם אלו מסמכים חשובים, תכשיטים, כסף, וכיוצא באלו. אך לפני שאתם בוחרים שירות כספות, חשוב לדעת אילו פרמטרים עליכם לבחון, על מנת להבטיח לעצמכם את השקט הנפשי המלא.

שירות כספות איכותי – מה הוא כולל?
שירות כספות הוא למעשה שירות מלא של תחום האבטחה, שנועד להקיף את מכלול הנושאים הקשורים בבחירת כספת, התקנה שלה אצל הלקוחות, פריצת כספות במידת הצורך, וכן תיקון של כספות או שדרוגן על פי דרישה. כלומר כל שירות כספות חייב להחזיק מבחר של דגמי כספות איכותיים, ולדעת כיצד להתאים אותם נכון אל האדם או אל העסק, ולהציע את חומר הגלם הנכון, המנגנון המתאים ביותר, הגודל הנכון וכן הלאה, תוך התבססות על תקציב הלקוח, צרכיו והעדפותיו.

בנוסף, חייב שירות כספות איכותי לבצע התקנה יעילה של הכספת אצל הלקוח עצמו, בבית או בעסק, בצורה אמינה, דיסקרטית ובטוחה. לאחר מכן, כולל שירות כספות את האופציה לבצע פריצת כספות במקרה הצורך, כאשר הלקוח איבד או שכח את קוד המספרים שפותח את הכספת, או במקרים שבהם נדרש שדרוג של המערכת, על מנת להתקין מנגנון נעילה מתוחכם יותר.

בנוסף מתעסק כל שירות כספות גם עם תיקון של כספות ומנעולים שהתקלקלו, התבלו, נשברו או נהרסו, ומבצע החלפה של חלקים או התקנה מחדש של מנגנונים במידת הצורך. כך או כך, ולא חשוב באיזה שלב של כלל התהליכים הללו אתם נמצאים, חשוב לבחור שירות כספות אמין ואיכותי שיוכל לספק לכם את מבוקשכם בצורה מלאה וישרה גם יחד.

שירות כספות בכספות חצור
חברת כספות חצור הוקמה בקיבוץ חצור בשנת 1987, ומאז ועד היום צברה לא רק נסיון עצום והיכרות עם כלל סוגי הכספות, אלא גם מוניטין רב ואיכותי בקרב לקוחותיה המרובים. החברה מספקת שירות כספות הכולל פיתוח, ייצור ושיווק של כספות אלקטרוניות, התקנה של הכספות אצל הלקוחות, שירותי פריצת כספות מקצועיים במידת הצורך, וכן תיקון כספות לבתי מגורים ולבתי עסקים ומוסדות, קטנים כגדולים כאחד.

מבחינתנו בחברת כספות חצור, הביטחון האישי שלכם הוא פועל יוצר של שירות כספות איכותי מצידנו, ולכן אנחנו מקפידים לכל אורך הדרך על שירות אישי והגון, על עבודה מקצועית ובלתי מתפשרת ועל איכות מוצרים גבוהה, שעומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר. נשמח לעזור לכם להגן על עצמכם ועל רכושכם, ולספק גם עבורכם שירות כספות מקצועי ואיכותי, אמין וישר, ותמיד עם חיוך גדול.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן