חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספות לסמים

אל תשאירו את הסמים בחוץ


כל מי שניסה אי פעם להחזיק סמים בבית, גם אם מדובר בכמות חוקית למהדרין או בסמים שמאושרים על ידי גופים בריאותיים, מודע לחשיבות של ארון או כספת מקצועיים. ארון סמים הוא הרבה יותר מכלי המאפשר פרטיות מוחלטת, אלא גם הגנה מפני פורצים ומבקשי רעה אחרים. כספות לאחסון סמים הם חלק בלתי נפרד משגרת של המשתמשים החוקיים בסם, ולכן צריך לדעת כיצד לבחור בו. 

ארון סמים הוא אמצעי חשוב מאוד בדרך לחיים שקטים ובטוחים יותר. ארון סמים טוב צריך להיות מצד אחד נגיש וזמין, ומצד שני חבוי ומאובטח, כדי לא למשוך את תשומת ליבם של אלו שלא אמורים להיות מודעים לקיומו. בנוסף, יש לקחת בחשבון, כי במקרים רבים תפקידו של ארון סמים הוא להסתיר את הסמים אפילו מבני הבית בעצמם.

מה ההבדל בין כספת לאחסון סמים לבין כספות אחרות?
כספת לאחסון סמים יכולה אמנם גם לשמש לאחסון מסמכים חשובים, חפצי ערך או נשק, אך המהות שלה שונה לחלוטין. בניגוד לסוג הפריטים הקונבנציונאליים, אותם נהוג לשמור בכספת, ארון סמים הוא מטבעו כזה שהשימוש בו נעשה בתדירות גבוהה יותר. במילים אחרות, אין טעם להציב כספת לאחסון סמים עמוק בתוך הקיר או גבוה בעליית הגג – כאשר קשה מאוד להגיע לשם. כספת לאחסון סמים צריכה להיות כל הזמן בהישג יד, גם על מנת לעשות בה שימוש, וגם על מנת להיפטר ממה שהיא מכילה במידה ומגיעים למצב כזה. הפתרון הטוב ביותר עבור כספת לאחסון סמים הוא לבחור מיגון ממוחשב, המכיל גם הגנה נגד פריצה ועדיף שיהיה גם חסין אש ומדיה מגנטית. כספת לאחסון סמים מהסוג הזה מבטיחה שימוש מוצלח, יעיל ונוח, מצד אחד, אך גם אבטחה מקסימאלית מצד שני.

יש לשים לב מי היצרן של הכספת, מהי האמינות שלו ובאיזה ניסיון הוא מחזיק למימוש הצורך אותו אנחנו מחפשים. במידה והחברה מאפשרת, כדאי לבדוק גם את זמינות הטכנאים. כספת לאחסון סמים, שאינה אמינה מספיק, יכולה להיתקע ולהשאיר אתכם בלי אלטרנטיבה לאורך זמן רב, במידה והחברה ממנה רכשתם את המוצר אינה מספקת טכנאי בזמינות מספיקה.

הניסיון שלנו הוא האבטחה שלכם
כספת לאחסון סמים רוכשים בכספות חצור. שלל כספות ופתרונות לכל בית ודרישה הם רק חלק מהיתרונות של כספות חצור, כאשר מעל הכל מרחף ניסיון של שנים במענה לצרכי האבטחה הגדולים ביותר. בין אם מדובר בייעוץ לגבי הצבת ארון סמים או ברכישת כספת מקצועית, ליווי של אנשי מקצוע מהשלבים הראשונים יכול לחסוך לנו זמן וכסף.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן