חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

סוגי כספות – התקנה ועלות

בתי עסק המחזיקים מוצרים יקרים, כסף מזומן ומסמכים פנימיים של העסק, יכולים לשמור על כל אלה במקום מאובטח ומוגן בבית העסק מבלי שידרש לקחת אותם בכל סוף יום עבודה הביתה. באמצעות שימוש בכספות ממוגנות ומאובטחות, ניתן לאחסן כל פריט וכל מסמך של העסק שיש לו חשיבות רבה לבעלים.

ניתן להתאים את סוג הכספת לציוד שיהיה מאוחסן בה ולבחור את הכספת המתאימה ביותר לבית העסק שלכם. הכספת הכי נפוצה אצל בעלי עסקים היא כספת חסינת אש השומרת על מסמכים מפני חום גבוה ומפני שריפה, אך כל בעל עסק יכול לבחור איזו כספת מתאימה לו ולצרכים של העסק.

סוגי כספות

כאשר באים לבחור בכספת לעסק או למוסד ציבורי, ניתן לבחור בין סוגים שונים ומגוונים כגון:

  • כספת משוריינת.
  • כספת כבדה.
  • כספת למדיה.
  • כספת מותאמת לארונות קודש.
  • כספת חסינת אש.

החברה המייצרת את הכספת יכולה להתאים את המידות לפי גודל המשרד שלכם, המחסן או בכל מקום בו היא תוצב לצרכי שמירה על ציוד יקר ערך.

התקנה של כספת לעסקים

את ההתקנה בבית העסק, מבצעים אנשי מקצוע מומחים בתחום שיידעו גם לבחור נכון את המיקום הבטוח ביותר להצבת הכספת בבית העסק שלכם. המיקום הוא חשוב ביותר ומומלץ לבחור מיקום פנימי שהגישה אליו היא לא נוחה לעובדים, למנקה או לכל גורם חיצוני המגיע לבית העסק ביום יום.

מהי העלות של כספת לעסק?

בכדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת להתקנת כספת בבית העסק, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת כספות חצור בע”מ! חברת כספות חצור בע”מ מייצרת כספות במפעל מקצועי בקיבוץ חצור כבר למעלה מ-30 שנה, עם צוות מיומן אשר מביא לכם את האיכות הגבוהה ביותר ואת הבטיחות המקסימלית לשמירה על ציוד היקר לכם. 

הקטלוג של חברת כספות חצור בע”מ

אם אתם רוצים להכיר את המוצרים הנפלאים של חברת כספות חצור בע”מ, כנסו עכשיו לקטלוג המקצועי באתר ובחרו את הכספת המתאימה לכם ביותר. לאחר שבחרתם, התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות החברה יתן לכם הצעת מחיר של תוכלו לסרב לה! אם לא קיבלתם החלטה איזה כספת להזמין לבית העסק שלכם, צוות חברת כספות חצור בע”מ יסייע לכם לבחור בכספת הטובה ביותר שתשרת אתכם בכל יום בבית העסק לשמירה ואבטחה על כספים, מסמכים, מוצרים יקרים, מוצרי מדיה וכל פריט בעל ערך. 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן