חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספת לאחסון נשק

המשרד לביטחון הפנים בישראל מחייב כל תושב ישראלי המחזיק נשק אישי, לרכוש כספת ביתית לאחסון הנשק האישי. אסור בשום אופן להשאיר נשק אישי או תחמושת ברכב הפרטי כאשר בעל הרכב אינו ברכב ואסור לאחסן נשק אישי בארון בבית. השימוש בכספות היא חובה במקרה זה ומחייבת הזמנה של כספות תקניות העומדות בתקנים המחמירים לאבטחת נשק.

הנחיות המשרד לביטחון פנים לאחסון נשק בבית

הנחיות המשרד לביטחון הפנים בנוגע לאחסנת נשק הן (מעודכנות לשנת 2020): 

  • הנשק האישי חייב להיות מאוחסן במקום מוסתר.

  • חובה לפרוק את הנשק מהמחסנית שלו לפני האחסון.

  • היעדרות ממושכת מהבית כגון נסיעה לחו”ל או לצורכי מילואים כאשר הנשק האישי נשאר בבית – המשרד לביטחון פנים ממליץ להפקיד את הנשק במקום מאובטח של סוחרי נשק מורשים.

  • חובה להרחיק את הנשק האישי שלכם מילדים או מבוגרים אחרים.

  • האחסון בכספות כאמור הוא חובה לכל אחד המחזיק בנשק אישי.

 

כספות לאחסון נשק אישי
 

מכיוון שהמשרד לביטחון פנים מחייב כל בעל נשק אישי להחזיק בכספת בבית, אנשי צבא, אנשים פרטיים ותושבים הגרים באיזורי סיכון נדרשים להזמין אליהם הביתה כספות איכותיות לשמירה

על הנשק האישי. אם אתם מחזיקים בנשק אישי בבית, מומלץ לכם לעבור על ההנחיות של המשרד לביטחון פנים ולעמוד בהם על מנת לשמור על ביטחונכם וביטחון בני המשפחה הגרים בבית.
גם אם אין לכם עדיין ילדים, אסור להזניח את נושא האחסון של הנשק על מנת לשמור עליו מכל משמר. 
 

איפה מזמינים כספות המתאימות לנשק?

את הכספות הטובות ביותר לאחסנה של נשק תוכלו למצוא בחברה הישראלית כספות חצור בע”מ! עם ניסיון של מעל ל-3 עשורים ברציפות, חברת כספות חצור בע”מ מייצרת במפעל שלה בקיבוץ חצור את הכספות החזקות והמאובטחות ביותר לשמירה על כלי נשק אישיים.

הזמנת כספות איכותיות לנשק של חברת כספות חצור בע”מ

רוצים לקבל הצעת מחיר לכספת חזקה ומאובטחת של חברת כספות חצור בע”מ? כנסו לדף “צור קשר” באתר המקצועי של החברה ומלאו את הפרטים שלכם בטופס ההרשמה המופיע בדף. לאחר שהמידע שלכם ישלח, הצוות המקצועי של חברת כספות חצור בע”מ ייצור איתכם קשר בהקדם האפשרי להתאמת סוג הכספות לצרכים שלכם. בשיחת הטלפון עם נציגי חברת כספות חצור בע”מ תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת הכוללת ייצור במפעל והתקנה מקצועית אצלכם בבית על-ידי מתקין כספות.

סגירת תפריט
                דילוג לתוכן