חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספות למוסדות וארגונים

כל ארגון גדול או מוסד ציבורי מחזיק בציוד ובחומרים יקרי ערך. ניתן לראות זאת בבתי חולים, מרפאות, בתי דיור מוגן ובמרכזים שיקומיים. הדרך הבטוחה ביותר לשמור על ציוד עסקי יקר הוא באמצעות אחסון בכספת. האחסון בכספת הוא הכרחי הן לארגון והן לעובדים שלו המשתמשים בציוד היקר ביום יום. בבתי חולים השימוש באחסון מאובטח הוא קריטי גם על שמירת ציוד ממוחשב יקר המשמש לטיפול בחולים המגיעים לקבלת טיפול. 

אחסון נוסף חשוב הוא אחסון מאובטח עבור לקוחות. בבתי מלון ובבתי הארחה ניתן למצוא כספת כמעט בכל חדר אשר משמשת את האורחים המגיעים למקום בכדי לשמור על הציוד היקר להם, בין אם זה כסף מזומן ובין אם זה תכשיטים וטלפון נייד או כל פריט אחר היקר להם. 

כספת אלקטרונית 

הכספות הנפוצות ביותר במוסדות וארגונים עבור לקוחות הן מהסוג האלקטרוני. כספת אלקטרונית כוללת תצוגת LED, קוד ללקוח של 4 ספרות וקוד לארגון של 8 ספרות. בנוסף לכך, היא כוללת נעילה אוטומטית לאחר 3 ניסיונות שגויים עם נעילה ופתיחה ידידותית אשר אינה מצריכה ידע טכני. 

כספת איכותית לבתי מלון ובתי חולים

מעוניינים להזמין כספת איכותית לבית מלון או בית חולים? כאשר אתם באים להזמין כמות גדולה, מומלץ לעשות זאת עם חברה בעלת ניסיון בייצור תעשייתי איכותי של כספות למוסדות וארגונים. כך תוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר לצרכים שלכם ובאיכות גבוהה.

איפה מזמינים כמות גדולה של כספות?

אם החלטתם להזמין כספת מסוג מסויים בכמות גדולה, זה הזמן לפנות לחברת כספות חצור בע”מ הנחשבת למובילה בישראל בייצור והתקנה לארגונים ומוסדות. חברת כספות חצור בע”מ מחזיקה במפעל מקצועי בקיבוץ חצור ומספקת פתרונות אחסון מאובטחים לחברות, ארגונים, בתי עסק, בתי חולים, מוסדות חינוך, מבנים של משרד הביטחון ובתי מלון.

חברת כספות חצור בע”מ מציעה – ייצור כספת תעשייתי  

להזמנה בכמויות גדולות של מוצרי חברת כספות חצור בע”מ, מלאו את פרטי המוסד או הארגון שלכם באתר ונציגי חברת כספות חצור בע”מ יחזרו אליכם בהקדם לתיאום הזמנה לכמות הנדרשת לכם. חברת כספות חצור בע”מ מספקת שירות ומוצרים כבר מעל ל-3 עשורים במקצועיות רבה תחת הקפדה על כל תקני הבטיחות המחמירים ביותר לאחסון מאובטח בכספת.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן