חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספות לאחסון תרופות נרקוטיות

אמנם שימוש בכספות נראה לנו מאד ישן ולא מאובטח אבל ההפך הוא הנכון. הדרך הכי חכמה ומתקדמת לשמור ולהגן על חומרים מסוכנים לציבור, אשר נדרשים במרשם רופא בלבד, היא כמובן באמצעות כספות לאחסון תרופות נרקוטיות המיועדת לשימוש של בתי מרקחת וגופים רפואיים שונים. אז בואו נבין יחד מה הייחוד של כספות לנרקוטיקה, כמה הם יכולות לעלות, ואיפה רוכשים אותן.

 

מהן כספות נרקוטיקה לבית מרקחת

כספות אלו לרוב יהיו כספות תעשייתיות ולא בדגם של כספות פרטיות שניתן להציב בבית. משמע, כספות נרקוטיקה הולכות להיות משומשות באופן מאד תדיר על ידי רופאים ורוקחים, ומן הצד השני דווקא בגלל זה הן צריכות להיות מאד עמידות בפני בלאי ופריצה פשוטה. כמו כן, כספות אלו לא צריכות להיות מוסתרות ומסוות בגלל השימוש התדיר בהן, אבל הן כן צריכות להיות עמידות בפני חדירת לחות ולהבות.

 

לצד אלמנטים אלו, ניתן לשלב במסגרת כספות לאחסון תרופות נרקוטיות מדפים ומגירות רבות, על מנת לשמור על סדר והפרדה בין כל המוצרים המסוכנים שאנחנו מאחסנים. כך אנחנו עושים את עבודתנו נאמנה, בזהירות רבה ומקצועית.

 

כספת נרקוטיקה מחיר ותיקון

מחיר כספות נרקוטיקה הוא לא חד משמעי והוא ישתנה בהתאם למשקל בק”ג, היקף בס”מ פנימית וחיצונית, ובהתאם לאלמנטים נוספים שנאכלס כמו מגירות, מנגנוני נעילה ועוד. כמו כן, כספת נרקוטיקה מחיר יהיה משתנה בהתאם לשירות שנבקש לצד הכספת עצמה, כמו אחריות, שירותי תמיכה טכנית ותיקון במקרה של תקלות.

 

במידה ומדובר על גופי רפואה גדולים בארץ, נמצא שכספות יכולות לעלות אלפי שקלים, אבל עבור בתי מרחקת קטנים יותר, המחיר יהיה בהתאם.

 

רכישת כספות נרקוטיקה לבית מרקחת

כספות לאחסון תרופות נרקוטיות עבור בתי מרחקת, בתי חולים ועוד, נוכל להתאים באופן מדויק אצל חצור כספות. חצור כספות מספקת כבר אינספור שנים שירותי כספות לנרקוטיקה עבור גופים רפואיים בארץ ויכולה לייעץ באשר לכספת הטובה ביותר שתשרת את בית העסק שלכם נאמנה.

 

לסיכום

כספות לאחסון תרופות נרקוטיות הן הדרך הטובה ביותר לאחסן ולהגן על חומרים מסוכנים. יש לדאוג שהכספת תהיה נוחה לשימוש יום יומי, אך גם תהיה בלתי פריצה ועמידה בפני גניבה של פורצים ואפילו של עובדים בתוך מערך העובדים. 

סגירת תפריט
                דילוג לתוכן