חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספות כבדות ומותאמות

שמירה מאובטחת על תרופות, כלי נשק, סכומים גדולים של כסף, יהלומים ותכשיטים היא נדרשת עבור לא מעט עסקים בישראל וגם עבור אנשים פרטיים. השמירה הטובה ביותר על ציוד יקר מסוג זה הוא על-ידי אחסון בכספת. ישנם סוגים שונים של כספת כאשר אחד מהסוגים הנחשבים למאובטחים במיוחד הוא כספת כבדה. הכספת הכבדה היא מחוייבת בפוליסות רבות של חברות הביטוח בישראל המשמשות לבטח ציוד יקר ערך לבתי עסק, ארגונים, מוסדות וגם עבור אנשים פרטיים.

בין סוגי בתי העסק הנדרשים להשתמש בכספות כבדות הן בתי המרקחת, תחנות הדלק, חנויות תכשיטים וחנויות רבות המאחסנות מוצרים יקרים בתוך בית העסק. הכספת הכבדה מקשה מאוד את הניידות שלה בעת פריצה ולכן היא נחשבת למועדפת עבור בתי עסק אשר מאחסנים מוצרים, כסף ופריטים יקרי ערך.

כספות כבדות למגזר הפרטי

המגזר הפרטי משתמש גם כן בכספת כבדה וניתן לראות את השימוש שלה באחסון מאובטח של כלי נשק אישיים. אנשי ביטחון, שוטרים, חיילים בקבע, אנשי צבע, תושבים באיזורים עם סיכון גבוה נדרשים לאחסן את נשקם האישי בכספת מקצועית. כספת כבדה היא המומלצת ביותר ומהווה את ההגנה הטובה ביותר לכלי נשק אישי. הכספת הכבדה משמשת את המגזר הפרטי גם לאחסון תכשיטים יקרים, יהלומים ושטרות של כסף זר או כסף מקומי.

כספת כבדה מותאמת לתנאי חברות הביטוח

הכספת הכבדה כאמור מתאימה לתנאי פוליסות רבות של חברות הביטוח ולכן היא מאוד נפוצה בישראל. אם אתם נדרשים להזמין כספת כבדה לאחסון מאובטח של ציוד יקר ערך בבית שלכם או בבית העסק, אתם מוזמנים לפנות לאחת החברות הטובות בישראל לייצור והתקנה של כספות כבדות – חברת כספות חצור בע”מ!

חברת כספות חצור בע”מ מייצרת עבורכם כספת כבדה על-פי התקנים המחמירים ביותר בכדי לשמור על הציוד האישי שלכם בצורה הטובה ביותר וזאת כדי למנוע גניבת הציוד בעת פריצה ובכדי למנוע גניבת הכספת עם הציוד היקר בפנים. 

חברת כספות חצור בע”מ מציעה – ייצור והתקנה של כספת כבדה

לתיאום פגישה עם צוות חברת כספות חצור בע”מ, השאירו את הפרטים האישיים שלכם או את פרטי העסק באתר, או לחילופין התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מהיר לקביעת הפגישה בבית או בבית העסק שלכם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן