חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כיצד לשמור על מסמכים

לכל אחד בבית יש דברים יקרי ערך הן מבחינה כספית והן מבחינה רגשית. הדרך הבטוחה ביותר לשמור על דברים יקרי ערך כגון תמונות, מסמכים, אלבומים, כסף מזומן ותכשיטים היא באמצעות כספת ביתית. אם אתם מחפשים כספות ביתיות לאחסון ציוד אישי ויקר, כדאי שתדעו שבדרך כלל את הכספות האישיות מותקנות בחדר השינה בבית מכיוון שזהו החדר בו אתם נמצאים במשך כל לילה וזאת על מנת להקטין ככל הניתן את סיכויי ההגעה של פורצים לדברים היקרים שלכם. למרות שהכספות הביתיות מותקנות בדרך כלל בחדר השינה בבית, הן אמינות בצורה בלתי רגילה.

כספת דיגיטלית מתקדמת

הכספות החדישות ביותר היום הן מתוחכמות ביותר ופועלות על מנגנוני אבטחה איכותיים במיוחד. הכספות הדיגיטליות הן הנפוצות ביותר היום, אך גם הכספות המכניות פועלות מצויין ומספקות מענה איכותי לשמירה כל דבר ערך החשוב ויקר עבורכם.
 

כספות לשמירה ואבטחה על מסמכים

לכל אחד יש מסמכים החשובים לו, בין אם זה מסמכים אישיים, מסמכים רפואיים או מסמכים הקשורים לזכויות כלכליות המגיעות לו. חשוב לשמור על המסמכים הללו בכספות לא רק מחשש לגניבה או פריצה לבית אלא מחשש חמור לא פחות – שריפה בבית. כספות המיועדות לשמירה ואבטחה על מסמכים, תמונות ודברי נייר, עשויות מחומרי גלם איכותיים במיוחד כנגד שריפה וזאת בכדי לשמור עליהם בכל מקרה של דליקת שריפה קטנה או גדולה באחד החדרים בבית. דפים יכולים להיהרס גם כאשר יש טמפרטורות גבוהות של שריפה בבית גם אם הלהבות לא מגיעות עד לדפים. לכן, יש חשיבות רבה באיכות הכספות שאתם מזמינים.

איך מזמינים כספות? 

את הכספות הביתיות המתאימות לכם, אתם יכולים להזמין בשיחת טלפון מחברת כספות חצור בע”מ! חברת כספות חצור בע”מ היא אחת החברות הותיקות בישראל לייצור ושיווק כספות בתקנים המחמירים ביותר. את הכספות של חברת כספות חצור בע”מ ניתן למצוא במגזר הפרטי, העסקי והציבורי במגוון דגמים גדלים וסוגים של כספות אשר יוצרו פה בארץ.

כספת איכותית של חברת כספות חצור בע”מ

אם ברצונכם להזמין כספות באיכות גבוהה שתשמור על הציוד יקר הערך שלכם, כולל מסמכים, תכשיטים וכל דבר החשוב לכם, זה הזמן להתקשר לצוות חברת כספות חצור בע”מ ולקבל מענה מקצועי לבחירה מהכספות האיכותיות של החברה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן