כספת לאחסון נשק

המשרד לביטחון הפנים בישראל מחייב כל תושב ישראלי המחזיק נשק אישי, לרכוש כספת ביתית לאחסון הנשק האישי. אסור בשום אופן להשאיר נשק אישי או תחמושת ברכב הפרטי כאשר בעל הרכב אינו ברכב ואסור לאחסן נשק אישי בארון בבית. השימוש בכספות היא חובה במקרה זה ומחייבת הזמנה של כספות תקניות העומדות בתקנים המחמירים לאבטחת נשק.

הנחיות המשרד לביטחון פנים לאחסון נשק בבית

הנחיות המשרד לביטחון הפנים בנוגע לאחסנת נשק הן (מעודכנות לשנת 2020): 

  • הנשק האישי חייב להיות מאוחסן במקום מוסתר.

  • חובה לפרוק את הנשק מהמחסנית שלו לפני האחסון.

  • היעדרות ממושכת מהבית כגון נסיעה לחו”ל או לצורכי מילואים כאשר הנשק האישי נשאר בבית – המשרד לביטחון פנים ממליץ להפקיד את הנשק במקום מאובטח של סוחרי נשק מורשים.

  • חובה להרחיק את הנשק האישי שלכם מילדים או מבוגרים אחרים.

  • האחסון בכספות כאמור הוא חובה לכל אחד המחזיק בנשק אישי.

כספות לאחסון נשק אישי 

מכיוון שהמשרד לביטחון פנים מחייב כל בעל נשק אישי להחזיק בכספת בבית, אנשי צבא, אנשים פרטיים ותושבים הגרים באיזורי סיכון נדרשים להזמין אליהם הביתה כספות איכותיות לשמירה

על הנשק האישי. אם אתם מחזיקים בנשק אישי בבית, מומלץ לכם לעבור על ההנחיות של המשרד לביטחון פנים ולעמוד בהם על מנת לשמור על ביטחונכם וביטחון בני המשפחה הגרים בבית.גם אם אין לכם עדיין ילדים, אסור להזניח את נושא האחסון של הנשק על מנת לשמור עליו מכל משמר.  

איפה מזמינים כספות המתאימות לנשק?

את הכספות הטובות ביותר לאחסנה של נשק תוכלו למצוא בחברה הישראלית כספות חצור בע”מ! עם ניסיון של מעל ל-3 עשורים ברציפות, חברת כספות חצור בע”מ מייצרת במפעל שלה בקיבוץ חצור את הכספות החזקות והמאובטחות ביותר לשמירה על כלי נשק אישיים.

הזמנת כספות איכותיות לנשק של חברת כספות חצור בע”מ

רוצים לקבל הצעת מחיר לכספת חזקה ומאובטחת של חברת כספות חצור בע”מ? כנסו לדף “צור קשר” באתר המקצועי של החברה ומלאו את הפרטים שלכם בטופס ההרשמה המופיע בדף. לאחר שהמידע שלכם ישלח, הצוות המקצועי של חברת כספות חצור בע”מ ייצור איתכם קשר בהקדם האפשרי להתאמת סוג הכספות לצרכים שלכם. בשיחת הטלפון עם נציגי חברת כספות חצור בע”מ תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת הכוללת ייצור במפעל והתקנה מקצועית אצלכם בבית על-ידי מתקין כספות.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו