כספת – מנגון הגנה

כספת – מנגון הגנה

באיזו צורה ניתן לשמור על אקדח שמוחזק ברישיון בלי לחשוש מגישה של ילדים? באיזו צורה ניתן לאחסן תכשיטים יקרים או כסף מזומן? באיזו צורה ניתן לשמור כל כמות רבה של מזומן, על אוסף יקר של חפצי ערך או על מסמכים משרדיים מסווגים? התשובה לכל השאלות הללו פשוטה לכאורה – כספת היא הדרך המתאימה לשמירה על כל מה שיקר בבית או בעסק.

מדוע אמרנו תשובה פשוטה לכאורה? מפני שלא רק סוג אחד של כספת ניתן למצוא אצל המשווקים המובילים. חברה מוביל כמו כספות חצור, למשל, תוכל לתת את המענה המקצועי, המדויק, האמין והאיכותי לכל אחד ובכל זמן באמצעות מגוון עצום ורב של כספות, לכל אחד, בכל תקציב ולכל מטרה.

על עובי ונעילה
בחירה של כספת מושלמת לוקחת בחשבון מדדים חשובים מאוד כגון העובי, סוגי הבריחים, מנגנון הנעילה ולא פחות מכך – גם הנפח. כספות שונות מאלו אלו מאלו בנפח הפנימי שלהן וחשוב לשים לב שלעיתים יש הבדל גדול בין המידות החיצוניות למידות הפנימיות. ככל שמדובר במוצר משוריין יותר וחזק יותר כך יש גם הבדל גדול יותר בין הגודל שנראה לעין מבחוץ לבין הנפח הפנימי שבו באמת ניתן לאחסן את התכולה.

בחירה נכונה לוקחת בחשבון שיש פתרונות שונים לנעילה וסגירה. ישנם מקרים שבהם עדיף לבחור כספת עם מנגנון נעילה חשמלי אך יש מקרים שבהם נדרש פתרון אחר. רבים מעדיפים לבחון נעילת מפתח עם מנגנון מרובה בריחים ויש גם אפשרות של נעילה באמצעות כרטיס מגנטי. כל אלה הם פתרונות שקיימים כיום ברמה מאוד גבוהה.

לא קונים בלי תו תקן
חשוב לקחת בחשבון שגם מראה חיצוני מרשים לא יכול בהכרח להבטיח איכות משופרת. משווק ידוע, אחד מהמובילים בארץ (מקיבוץ חצור) מדגיש שאיכות אמיתית ניכרת בקבלת תו תקן על ידי גוף מוביל. מי שרוצה בכך יוכל למצוא פתרונות עם תו תקן ישראלי ויש גם כאלה עם תווי תקן של איכות אמריקאית או אירופאית. הדבר החשוב הוא לא להתעצל ולבדוק שמדובר באמת במוצר אמין, איכותי, שנבדק על ידי גורם מוסמך וקיבל את אישורו.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו