כספת למשרד

כספת למשרד

כספת למשרד – ההגנה האולטימטיבית לדברי ערך!
אנחנו חיים בעידן של חוסר וודאות, ולצערנו הרב, אנו שומעים חדשות לבקרים על מקרי פריצה לבתים פרטיים ולבתי עסק. המקרים הללו מסתיימים לעיתים במעשי אלימות כלפי הקורבן ובגניבת חפצים יקרי ערך. כיצד שומרים על החפצים הללו? כמובן, באמצעות כספות מתוחכמות.

בחירה נכונה של כספת

מה למעשה אנו מאחסנים בכספת? את כול החפצים יקרי הערך: תכשיטים, כסף, כלי נשק, דרכונים, מסמכים חשובים ועוד. ישנן כספות קיר אותן מכניסים לתוך הבטון ממנו עשויים הקירות, ויש לעשות זאת בעת אתם בונים את ביתכם, כלומר, מבעוד מועד. ישנן כספות חיצוניות, אותם נועלים דיגיטלית או עם מפתח מיוחד. אלה הן כספות גדולות, והנגישות אליהן היא קלה. כספות למשרד למשל, יגנו וישמרו על חפצים, רעיונות, תוכנות, מחשבים, כסף, ועל מדיה מגנטית. כספות למשרד הן הכרח המציאות בימים אלה, ולכן יש להתקינן בהקדם במשרד או בבית העסק.

כמובן, מלבד כספות למשרד, תוכלו למצוא כספות ביתיות, כספות למוסדות,  כספות לעיריות, רשויות, בתי חולים, קופות חולים. כמו כן ניתן להתאים את הכספות  לכוחות הביטחון, למשטרה ולצה”ל, למשרד הביטחון, בתי מלון ולחברות המובילות במדינה.

מהן הכספות הקיימות?

כאשר מדובר על כספות לעסק או כספות למטרות אחרות, ישנו מגוון רב של פתרונות: כספות כבדות, כספות אלקטרוניות המתאימות במיוחד למשרדים ובתי עסק, כספות חסינות אש, כך שהן מגנות על חפצים יקרי ערך או מסמכים, גם בעת בהן פורצת שריפה. ישנן גם כספות חסינות אש ולחות המגנות על מדיה מגנטית ועוד. על מנת לבחור את הכספת האופטימאלית מבחינתכם, מומלץ להיכנס לאתרי האינטרנט של יצרני הכספות המובילים בשוק, ולצבור עוד מידע בנושא חשוב זה.

מומלץ גם לבחור כספות מהדור החדש. כאשר מדובר על כספות מהדור הישן, תיווכחו לדעת שהן מסורבלות מאוד, וקשה מאוד לסובב את המנגנון המכאני שלהן. פנו אל חברה מובילה המציעה לכם כספות מהדור החדש, כספות אלקטרוניות, כספות שקל לתפעל אותן, כספות בטוחות יותר אשר יבטיחו לכם שקט.

לא כדאי לוותר על כספת ולחסוך בהוצאות הכרוכות בכך. על מנת להיות מוגנים ולהשיג שקט נפשי, פנו עוד היום ליצרן כספות בעל שם ובעל קרדיט מוכח, ובחרו את הכספת אשר מתאימה באופן מושלם לצרכיכם!

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו