כספת לבית

כספת לבית

כספת לבית – הביטחון המירבי
 
אם אתם רוצים ליהנות מביטחון מקסימאלי ושינה שקטה, לב רגוע וכמובן משמירה על היקר לכם ביותר, כספת לבית זה הפיתרון. כספות חצור מציעים לכם התקנת כספות בבית, כספות המתאימות להסוואה במבנה ביתי טיפוסי, שישמרו על כל שתרצו מכל משמר. כספת של כספות חצור היא ההגנה הטובה ביותר והבלתי מנוצחת.
 
בכל בית חשוב לשלב כספת

לכולנו יש חפצים יקרי ערך, כאלה שאיננו רוצים שאיש ישים עליו את ידו. לשם כך אנו ממגנים תמיד את בתינו בדלתות חזקות, נועלים תמיד את הבית ושומרים עליו מכל משמר. אמנם, לצערנו, לכל ההגנה הזו יש פרצות שגנבים מתוחכמים ואורחים בלתי רצויים יכולים לגלות. כדי לקבל עוד שכבה של הגנה, על הדברים החשובים לכם ביותר, בין אם מדובר בכסף, במסמכים אישיים מאוד, בתכשיטים או כל חפץ יקר ערך, כספי או סנטימנטלי, חשוב להתקין בכל בית כספת לבית.

כספות חצור מציעים מגוון כספות לבית, עם מנגנוני הנעילה המתוחכמים ביותר שיש. הגנה מקסימאלית תוכל להתקבל אך ורק בדרך הזו, של הגנה כפולה, עם כספת לבית של כספות חצור.
 
כספות חצור מספר אחת בביטחון

כשהבנתם שכל בית חייב כספת לבית, כספות חצור זו הכתובת לאיתור הכספת האיכותית ביותר. בכספות חצור מציעים מגוון כספות לבית בגדלים שונים, שכל אחת הינה בעלת אבטחה וקוד ייחודי לה, שמעניק לה את ההגנה המקסימאלית. כספות חצור מציעים שירות מנצח ומחירים ללא תחרות, כך שבכל רכישת כספת לבית בכספות חצור תדעו תמיד שזכיתם בטוב ביותר.

כספות של כספות חצור יעניקו לחפצים שלכם את הביטחון הראוי והדרוש להם, ובזכות עובדי חברה יצירתיים ומסורים תוכלו תמיד לאתר את המיקום האידיאלי בבית עבור הכספת כדי להעניק לחפציכם גם מסווה, לצד הביטחון.
 
אם אתם רוצים לשמור על היקר לכם, בין אם מדובר בכסף, בחפצים יקרי ערך או אף מסמכים, כספת לבית של כספות חצור היא הפיתרון. שירות, מחיר ואיכות הם מעל לכל בכספות חצור ולכן תוכלו תמיד להיות בטוחים שהכספת שבידיכם היא בלתי מנוצחת ושכל היקר לכם נמצא בידיים הטובות ביותר. 

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו