כספת חסינת אש

כספת חסינת אש

כספת לשמירת הפרטיות שלך
כאנשים פרטיים אנחנו מבקשים לא פעם לשמור על חפצינו הרחק מעיני הזולת. פריצות, גניבות או סתם עיניים חטטניות היו מאז ומעולם מושא לחשש ופחד מפני חשיפה, גניבת מידע וכדומה. אך לעתים, הרעה מגיעה ממקום בלתי צפוי לחלוטין כמו במקרים של נזק למבנה בשל שריפה.

המחשבה כי חפצינו האישיים ביותר יכולים להיגנב בשעה של פריצה לבית עוברת בראשו של כל אדם, במודע או שלא במודע, כאשר הוא עוזב את ביתו ונועל את הדלת. לעתים קרובות נעילת הדלת בלבד לא תגן על חפצינו מפני פורץ נחוש, אך לעתים עלול להיגרם נזק בלתי הפיך לחפצים יקרי ערך דווקא במקרים של שריפה.

לשם כך פיתחה חברת, “כספות חצור”, כספת חסינת אש המסוגלת להגן על החפצים האישיים שלנו לא רק מפני הפורץ, ויהיה נחוש ככל שיהיה, אלא גם מפני שריפות. כך ניתן להגן בקלות על חומרים עדינים ומתכלים כמו מסמכים, קלטות ודיסקים אשר יפגעו ללא תקנה במקרה של שריפה.

בחוץ לוהט בפנים פושר
הכספות של “כספות חצור” מבטיחות לנו כי חפצינו האישיים והשמורים ביותר יישארו שמורים לא רק במקרה של פריצה וגניבה, אלא גם במקרה של שריפה. כספת חסינה לאש יכולה לעמוד בחום של מעל לאלף מעליות צלסיוס, כאשר פנים הכספת יעלה ל-45 מעלות בלבד ויבטיח הגנה מקסימאלית לחפצים ולמסמכים הנמצאים בפנים.

כספת חסינה לאש מתאימה במיוחד לאנשים המעוניינים להגן על מידע רגיש וחיוני באופן הבטוח ביותר ולכסות כל אפשרות של אובדן המידע, אם בשל פריצה ואם בשל מקרים של שריפה.

איך לבחור כספת
כאשר אנו מתכוונים לבחור כספת חסינה לאש, ישנם שלושה פרמטרים עיקריים שעלינו להביא בחשבון: עמידות הכספת לחום, יכולת שמירת הטמפרטורה נמוכה בפנים וזמן העמידות.

ככל שהמידע שאנחנו מעוניינים לשמור בכספת רגיש יותר לחום, כך עלינו לבור כספת עמידה יותר לחום ושמסוגלת לשמור על טמפרטורה נמוכה יותר לאורך זמן רב יותר. כך למשל, מסמכים אינם רגישים לחום כמו מדיה מגנטית שדורשת שמירה על טמפרטורה נמוכה יותר.

ב”כספות חצור” תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה לבחירת כספת חסינת אש המתאימה ביותר לצרכיכם.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו