כספת – בחירת כספת

כספת – בחירת כספת

אילו קריטריונים יש לבדוק לפני שבוחרים כספת? על מה בדיוק צריך להסתכל בכדי לבחור נכון ולא לבצע טעות בלתי נעימה? האם אכן יש הבדלים גדולים של ממש בין דגמים שונים ובין יצרנים שונים? שאלות כאלה ראוי לשאול בכל פעם שרוצים למצוא באמת את הפתרון הנכון לבית או לעסק. בשורות הבאות נבין יותר כיצד למצוא את הפתרון המתאים לכל אחד ולכל אחת.

הגדרת הצרכים
כמו כל רכישה של חפץ או מוצר חשוב ובעל משמעות, גם רכישה של כספת צריכה להתחיל בראש ובראשונה בהגדרת הצרכים. לכאורה, ניתן להפריד בין שני סוגים עיקריים של צרכים – צרכים פרטיים וצרכים עסקיים. לאמתו של דבר חלוקה זו היא ראשונית בלבד ולאחריה יש לבדוק עוד לא מעט דברים נוספים.

בין אם מדובר בעסק ובין אם מדובר בלקוח פרטי, חשוב מאוד לבדוק את המידות של הכספת שאותה רוצים לרכוש. כספת לבית יכולה להגיע בכמה וכמה גדלים נפוצים אולם כאשר מדובר בפתרונות לעסק או בפתרונות תעשייתיים ההבדלים כבר עצומים ממש. ניתן למצוא בקלות כספות שגובהן עולה על גובהו של אדם ממוצע ויש כמובן מבחר של נפחים אחרים לכל צורך ומטרה. הגדרת הצרכים צריכה לכלול גם:

  • את סוג התכולה שרוצים לאחסן.
  • האם רוצים חלוקה פנימית לתאים או עם מדפים.
  • איזו מנגנון נעילה רוצים – האם אלקטרוני, האם מכאני או אחר.
  • האם יש צורך בפתרון שיהיה גם חסין בפני אש ולא רק בפני פריצה.

אמינות, איכות ומבחר
כדי למצוא כספת מושלמת כדאי מאוד להיעזר בספק איכותי של כספות. ספק איכותי במיוחד יהיה מי שידוע כספק של דגמים ביתיים ותעשייתיים, מי שעבר מכרזים של גופים גדולים כמו בתי חולים ומוסדות ממשלה. ספק איכותי יכול להציע שירות אמין, מבחר דגמים, ייעוץ אובייקטיבי לכל צורך ולכל מטרה. היבט זה חשוב דווקא משום ההבדלים המהותיים שניתן למצוא בין דגמים שונים שקיימים בשוק.

לא פחות חשוב – משווק מוביל יוכל להציע בעיקר דגמים מובילים בעלי תו תקן מקומי או בינלאומי, כך שכל הדברים החשובים או היקרים יהיו באמת ובתמים בטוחים ומוגנים.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו