כספת – אבטחת רכוש

כספת – אבטחת רכוש

ישנן סיבות רבות ומגוונות לכך שרוכשים כספת לבית, לחברה, לעסק הפרטי. בין הסיבות המובילות שבגינן מבצעים רכישה מסוג זה ניתן למצוא את הרצון למנוע מילדים גישה לנשק פרטי, רצון לשמור בצורה נאותה על תכשיטים יקרים, כסף מזומן, סחורה מיוחדת. גם הרצון לשמור על מסמכים חשובים, חוזים סודיים, מחשבים ניידים עם מידע שאין ערוך לו הוא בעל משמעות וכך גם הצורך לעמוד בתנאים של חברות הביטוח כדי שניתן יהיה לקבל כיסוי ביטוחי לרכוש בבית או לבית העסק.

ראוי לתת את הדעת לכך שרכישה של כספת אינה דבר שכדאי לבצע בחופזה. יש שפע של דגמים ושפע של סוגים, שפע של גדלים ושפע של טכנולוגיות מיגון שצריך לבחון לפני שבוחרים נכונה. כדי להצליח בכך עדיף לפנות למשווק אמין ומוכר, כזה שלא מוכן להתפשר על איכות, מבחר, שירות ואמינות.

בודקים את התקן
לא משנה אם רוכשים כספת לצורך שמירה על תכשיטים יקרים או פדיון יומי או שמא רוכשים אותה בשביל להגן על אקדח פרטי, ציוד מיוחד או סחורה יוצאת דופן, יש דבר אחד שיהיה נכון תמיד. הדבר הזה הוא בדיקת קיומו של תקן איכות שמעיד על המוצר. כאשר מדובר בכספת שיש לה תו תקן ניתן להסיק מכך שהמנגנון נבדק ואושר, שעמידות החסינות נבדקה ושלא ניתן להתגבר על הכספת בצורה קלה או מהירה.

חשוב להבין שאין כספת שהיא חסינת פריצה באופן מוחלט אבל דגמים איכותיים, עם תקני איכות ידועים מקשים על פתיחת המנגנון כך שהסיכון לאובדן התכולה יורד באופן מדהים.

תאי פנים ומדפים
בחינה של כספות לבית או לעסק צריכה להתבצע מתוך הבנה שיש דגמים שמתאים לכל מטרה ולכל אחד. לצד כספות קטנות, עם תא פנימי אחד ויחיד יש גם דגמים עם כמה תאים פנימיים או עם מדפים. ישנם דגמים שיכולים להתאים לכל מי שמחפש פתרון חסין בפני שריפה ויש ארונות מיוחדים שמשלבים מנגנון נעילה מאובטח עם מראה שמתאים גם למשרד מהודר.

לסיכום, פניה לבית עסק מוביל ומוכר בתחום הכספות, כדוגמת כספות חצור, חשובה גם בשל המגוון העצום וגם בשל הייעוץ שניתן לקבל כדי לבצע בחירה מושכלת ומתאימה, בהתאם לכל צורך. 

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו