כספות לנשק

כספות לנשק

אם יש לכם נשק וודאי חשוב לכם לשמור עליו במקום בטוח, שאיננו נגיש לילדים וגם כזה שקשה לפרוץ אותו. כספות תאים לנשק הן הפתרון המתאים, הן עבור אנשים פרטיים והן עבור בעלי עסקים שברשותם נשק. אפשר להתקין אותן בכל מקום והן מציעות את ההגנה הנדרשת. את הכספות ניתן למצוא כיום בדגמים שונים, גדלים וגם איכויות שונות. חשוב לבחור את הכספת המתאימה, זו שתציע מצד אחד את ההגנה המקסימאלית אך גם תהיה נוחה לתפעול עבור בעליו של הנשק.

אילו סוגים של כספות מוצעים בשוק כיום
אם אתם מחפשים כספות תאים לנשק (כספות לוקרים) תמצאו מבחר רחב של אפשרויות. חברות התקנת כספות מעמידות לרשות לקוחותיהן שלל של פתרונות, המציעים את המענה הנדרש ואת הביטחון המלא. הכספות נבדלות אלו מאלו בגודל שלהן, בעובי הפלדה שלהן ובמנגנוני הנעילה של כל אחת מהן. באופן כללי, מדובר בכספות בעובי של בין 5 מ”מ ל – 10 מ”מ ועם מנגנוני נעילה משוכללים, ובמיוחד כשמדובר בנשק שאותו יש לשמור בכספת עצמה. העומק של כספות תאים לנשק כאלו הוא בסביבות 42 ס”מ וגובהן נע בין 10 ס”מ ל – 20 ס”מ. את התא עצמו ניתן לפתוח באמצעות מפתח אורח וכן גם באמצעות מפתח מאסטר, שמתאים לכל התאים. התקנת הכספות יכולה להיעשות בביתו הפרטי של הלקוח או בעסק שלו. מיקום הכספת ייקבע בהתאם לצרכים וכן גם בהתאם לאופי הגישה שבמקום.

לסיכום
אם יש לכם נשק חשוב שתשמרו אותו במקום בטוח כדי למנוע גישה של ילדים אליו וכן את גניבתו. שימוש בפתרון ייחודי כמו כספות תאים לנשק יאפשר לכם לישון בראש שקט בידיעה שברשותכם הפתרון המתאים, זה שיספק לכם את המענה המושלם, ויותאם לצרכיכם באופן מלא. 

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו