כספות – פתרונות אבטחה

כספות – פתרונות אבטחה

אחד מפתרונות האבטחה החשובים ביותר כולל כמובן סוגים שונים של כספות. כיום ניתן למצוא פתרונות כאלה במגוון דגמים וצורות, במגוון נפחים לאחסון, לכל מטרה ולכל עסק וכן גם לצרכים ביתיים וכן למוסדות ולעסקים.

מכיוון שהדגמים רבים ומגוונים כל כך חשוב לבצע בחינה של כספות רק אצל משווק שמציע את כל הפתרונות כך שכל אחד ימצא את הדגם הרצוי לו. זאת ועוד, חשוב לבחור פתרונות אצל משווק שמציע דגמים הבנויים על פי תקנים מחמירים, כאשר שיש להם גוף עמיד ומשוריין ולא פחות חשוב – מנגנון נעילה מצוין. דוגמא למשווק מוביל בישראל בתחום זה ניתן למצוא בחברת הכספות חצור.

עם קוד ובלעדיו
הדבר הראשון שמושך את העין יהיה בדרך כלל מנגנון הנעילה שמאפשר את הפתיחה ואת הסגירה של דלת הכספת. מנגנון הנעילה, יש לדעת, יכול להיות מכמה וכמה סוגים, כך שכל אחד יכול למצוא את הפתרון שמתאים לו. חשוב לציין שלא כל מנגנוני הנעילה מבוססים על לוח בקרה שעליו מזינים קוד סודי. כיום יש גם פתרונות אחרים שיכולים להיות יעילים לא פחות.

בין היתר ניתן למצוא:

  • כספות שניתן לנעול או לפתוח באמצעות כרטיס מגנטי מתאים. מדובר בעצם בכרטיס מגנטי הדומה בגודלו לכרטיס אשראי ועליו מוטבעת ההוראה לנעול ולפתוח את הכספת האישית. היתרון כאן הוא בכך שאין צורך לזכור קוד סודי.
  • יש כמובן גם דגמים שאותם ניתן לפתוח או לנעול באמצעות הקשה של קוד סודי על גבי לוח הבקרה. כאן היתרון הוא בכך שלא מדובר בכרטיס שניתן לאבד אך יש צורך לוודא שאת הקוד מחזיק אדם אמין, שלא נוטה לשכחה.
  • פתרון אחר יהיה מבוסס על מפתח. למרות שנהוג להניח שמפתח מתאים רק לדגמים קטנים הרי שיש גם דגמים גדולים למדי שניתן להתאים להם מפתח וניתן גם לשלב מנגנון נעילה כפול (למשל מפתח וקוד ביחד).

דגמים לכל צורך
חשוב לשים לב לדבר נוסף. כספות אינן נבדלות אלה מאלה רק במנגנון הנעילה שלהן או במידות. יש גם הבדלים נוספים כך שכל אחד יוכל למצוא את הדגם המתאים לצרכיו. בין היתר ניתן למצוא:

  • דגמים לעסק קטן, בינוני או גדול.
  • פתרונות עם שריון עבה במיוחד.
  • דגמים קטנים שניתן להצפין בקלות.
  • פתרונות חסיני אש, פתרונות למדיות, ארוניות משרד ממוגנות ועוד. 

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו