כספות למוסדות וארגונים

כל ארגון גדול או מוסד ציבורי מחזיק בציוד ובחומרים יקרי ערך. ניתן לראות זאת בבתי חולים, מרפאות, בתי דיור מוגן ובמרכזים שיקומיים. הדרך הבטוחה ביותר לשמור על ציוד עסקי יקר הוא באמצעות אחסון בכספת. האחסון בכספת הוא הכרחי הן לארגון והן לעובדים שלו המשתמשים בציוד היקר ביום יום. בבתי חולים השימוש באחסון מאובטח הוא קריטי גם על שמירת ציוד ממוחשב יקר המשמש לטיפול בחולים המגיעים לקבלת טיפול. 

אחסון נוסף חשוב הוא אחסון מאובטח עבור לקוחות. בבתי מלון ובבתי הארחה ניתן למצוא כספת כמעט בכל חדר אשר משמשת את האורחים המגיעים למקום בכדי לשמור על הציוד היקר להם, בין אם זה כסף מזומן ובין אם זה תכשיטים וטלפון נייד או כל פריט אחר היקר להם. 

כספת אלקטרונית 

הכספות הנפוצות ביותר במוסדות וארגונים עבור לקוחות הן מהסוג האלקטרוני. כספת אלקטרונית כוללת תצוגת LED, קוד ללקוח של 4 ספרות וקוד לארגון של 8 ספרות. בנוסף לכך, היא כוללת נעילה אוטומטית לאחר 3 ניסיונות שגויים עם נעילה ופתיחה ידידותית אשר אינה מצריכה ידע טכני. 

כספת איכותית לבתי מלון ובתי חולים

מעוניינים להזמין כספת איכותית לבית מלון או בית חולים? כאשר אתם באים להזמין כמות גדולה, מומלץ לעשות זאת עם חברה בעלת ניסיון בייצור תעשייתי איכותי של כספות למוסדות וארגונים. כך תוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר לצרכים שלכם ובאיכות גבוהה.

איפה מזמינים כמות גדולה של כספות?

אם החלטתם להזמין כספת מסוג מסויים בכמות גדולה, זה הזמן לפנות לחברת כספות חצור בע”מ הנחשבת למובילה בישראל בייצור והתקנה לארגונים ומוסדות. חברת כספות חצור בע”מ מחזיקה במפעל מקצועי בקיבוץ חצור ומספקת פתרונות אחסון מאובטחים לחברות, ארגונים, בתי עסק, בתי חולים, מוסדות חינוך, מבנים של משרד הביטחון ובתי מלון.

חברת כספות חצור בע”מ מציעה – ייצור כספת תעשייתי  

להזמנה בכמויות גדולות של מוצרי חברת כספות חצור בע”מ, מלאו את פרטי המוסד או הארגון שלכם באתר ונציגי חברת כספות חצור בע”מ יחזרו אליכם בהקדם לתיאום הזמנה לכמות הנדרשת לכם. חברת כספות חצור בע”מ מספקת שירות ומוצרים כבר מעל ל-3 עשורים במקצועיות רבה תחת הקפדה על כל תקני הבטיחות המחמירים ביותר לאחסון מאובטח בכספת.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו