כספות לוקרים

כספות לוקרים

בין אם לצורך אחסון כסף, פריטים יקרים או תכשיטים, או אולי נשקף כספות לוקרים יכולות לשמש רבים ולספק להם מענה לצרכים שונים. הכספות יכולות להתאים לבתים פרטיים, וכמובן גם לעסקים בתחומים שונים. הן מוצעות בטווח רחב של גדלים, הן עמידות מאד, חסינות לאש וכוללות טכנולוגיות חדשניות, המונעות את פריצתן, או, לכל הפחות, מקשות מאד על הפורץ, המנסה לפתוח אותן.

מבחר של אפשרויות
ניתן למצוא כיום מבחר של כספות לוקרים, המיוצרות על ידי יצרנים מובילים בתחום. כספת של יצרן כספות נחשב היא כספת העומדת בסטנדרטים גבוהים, כספת עם מנגנונים מתקדמים ויעילים מאד וכן גם כזו המוכחת כחסינה לאש. מבחר הכספות המוצע בשוק מאפשר לכל אחד למצוא את הכספת המתאימה לו במיוחד, זו שמספקת לו את הפתרון שלו הוא זקוק. כספות לוקרים מגיעות עם מנגנונים משוכללים מאד, המקשות באופן משמעותי על הפורץ לפתוח אותן. אפשר למצוא כספות כבדות מאד ואטומות מאד. כספות אלו מתאימות לשמירה על נשק, למשל, והן מציעות הגנה מקסימאלית. מנגד, אפשר למצוא גם כאלו המיוצרות בהתאם לבקשתו של הלקוח ומותאמות באופן מלא לצרכיו.

חשוב לדעת
לפני שבוחרים את הכספת, חשוב לבחון מי הוא היצרן ולוודא שאכן מדובר ביצרן מוכר ונחשב בתחום. כדאי לבחון כמה דגמים שונים ולבדוק את היתרונות והחסרונות של כל דגם ודגם. מומלץ להגדיר את הצרכים מראש ולבדוק האם ועד כמה מספקת הכספת שאותה בוחרים את המענה המתאים לשם כך. חשוב לבדוק את הפונקציות השונות של הכספת, את האופן שבה מפעילים אותה והאם היא ידידותית למשתמש. הכספות מוצעות כיום בטווח רחב מאד של מחירים. ישנן כספות לוקרים הנחשבות ליקרות, בעוד שאחרות לזולות יותר. ככלל – ככל שהכספת איכותית יותר, מחירה יהיה גבוה יותר. 
 

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו