כספות לוקרים לנשק

כספות לוקרים לנשק

השוק מציע לנו כיום מבחר של כספות לוקרים לנשק, המציעות הגנה מרבות וכוללות מנגנונים מיוחדים, ההופכים את הכספת לפתרון אידיאלי עבור רבים. מי שמחזיק נשק חשוב שישמור אותו במקום בטוח, מקום לא נגיש וגם כזה שלא ניתן לזהות שבו מאוחסן הנשק עצמו. במיוחד לשם כך מוצעות הכספות המיוחדות, המספקות את המענה הנדרש ומאפשרות לבעליו של הנשק לישון בראש שקט מבלי שיחשוש שייגנבו אותו או ייקחו אותו ללא רשות מהמקום שבו הוא מאוחסן. הכספות האלו יכולות להתאים לאנשים פרטיים, המחזיקים את הנשק בביתם, או לבעלי עסק.

מה מציעות הכספות האלו
מי שמחפש כספות לוקרים לנשק יגלה שישנן לא מעט אפשרויות וגם דגמים. שלא כמו כספות מסוג אחר, כספות אלו מונעות גישה אליהן (בין אם של ילדים צעירים ובין אם של גורמים עוינים, כמו פורצים למשל) ובנוסף עבור בעלי הנשק עצמם הם מציעות גישה נוחה וקלה אל הכספת עצמה. כספות אלו כוללות מנגנון נעילה משוכלל מאד והן נחשבות למתוחכמות במיוחד. חברה לייצור כספות, הנחשבת למובילה בתחומה, יכולה להיות הכתובת הנכונה שכדאי לפנות אליה, הן בזכות הניסיון של החברה והן בזכות האיכות הגבוהה של מוצריה. כספות לוקרים לנשק עשויות מפלדה בעובי של בין 5 מ”מ ל – 10 מ”מ והן גם חסימות מפני אש. אפשר לשמור אותן בבית או בכל מקום אחר וליהנות מהביטחון המרבי.

איזו כספת לבחור
מכיוון שיש סוגים שונים של כספות לוקרים לנשק, הבחירה עשויה להיות לא קלה. ובכל זאת, אם בוחנים את איכות המוצר, בודקים מי היא החברה שמציעה את הכספת וגם מהם יתרונותיה של הכספת עצמה, בהשוואה לסוג אחר של כספות, אפשר לאתר את הכספת המתאימה ביותר בהתאם לצרכים הקיימים. 

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו