כספות לאחסון תרופות נרקוטיות

אמנם שימוש בכספות נראה לנו מאד ישן ולא מאובטח אבל ההפך הוא הנכון. הדרך הכי חכמה ומתקדמת לשמור ולהגן על חומרים מסוכנים לציבור, אשר נדרשים במרשם רופא בלבד, היא כמובן באמצעות כספות לאחסון תרופות נרקוטיות המיועדת לשימוש של בתי מרקחת וגופים רפואיים שונים. אז בואו נבין יחד מה הייחוד של כספות לנרקוטיקה, כמה הם יכולות לעלות, ואיפה רוכשים אותן.

מהן כספות נרקוטיקה לבית מרקחת

כספות אלו לרוב יהיו כספות תעשייתיות ולא בדגם של כספות פרטיות שניתן להציב בבית. משמע, כספות נרקוטיקה הולכות להיות משומשות באופן מאד תדיר על ידי רופאים ורוקחים, ומן הצד השני דווקא בגלל זה הן צריכות להיות מאד עמידות בפני בלאי ופריצה פשוטה. כמו כן, כספות אלו לא צריכות להיות מוסתרות ומסוות בגלל השימוש התדיר בהן, אבל הן כן צריכות להיות עמידות בפני חדירת לחות ולהבות.

לצד אלמנטים אלו, ניתן לשלב במסגרת כספות לאחסון תרופות נרקוטיות מדפים ומגירות רבות, על מנת לשמור על סדר והפרדה בין כל המוצרים המסוכנים שאנחנו מאחסנים. כך אנחנו עושים את עבודתנו נאמנה, בזהירות רבה ומקצועית.

כספת נרקוטיקה מחיר ותיקון

מחיר כספות נרקוטיקה הוא לא חד משמעי והוא ישתנה בהתאם למשקל בק”ג, היקף בס”מ פנימית וחיצונית, ובהתאם לאלמנטים נוספים שנאכלס כמו מגירות, מנגנוני נעילה ועוד. כמו כן, כספת נרקוטיקה מחיר יהיה משתנה בהתאם לשירות שנבקש לצד הכספת עצמה, כמו אחריות, שירותי תמיכה טכנית ותיקון במקרה של תקלות.

במידה ומדובר על גופי רפואה גדולים בארץ, נמצא שכספות יכולות לעלות אלפי שקלים, אבל עבור בתי מרחקת קטנים יותר, המחיר יהיה בהתאם.

רכישת כספות לאחסון תרופות נרקוטיות

כספות נרקוטיקה לבית מרקחת, בתי חולים ועוד, נוכל להתאים באופן מדויק אצל חצור כספות. חצור כספות מספקת כבר אינספור שנים שירותי כספות לנרקוטיקה עבור גופים רפואיים בארץ ויכולה לייעץ באשר לכספת הטובה ביותר שתשרת את בית העסק שלכם נאמנה.

 

לסיכום

כספות לאחסון תרופות נרקוטיות הן הדרך הטובה ביותר לאחסן ולהגן על חומרים מסוכנים. יש לדאוג שהכספת תהיה נוחה לשימוש יום יומי, אך גם תהיה בלתי פריצה ועמידה בפני גניבה של פורצים ואפילו של עובדים בתוך מערך העובדים.

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו