כספות ברמת גן

כספות ברמת גן

מדוע כספות ברמת גן נחשבות ליעילות נגד פריצות
 
כספות ברמת גן יכולות להגן על הרכוש שלנו באופן יעיל, אך הדבר בתלוי קודם כל, בחוזק הכספת, בעובי שלה, במנגנון הנעילה, והאם היא מעוגנת באופן יעיל לקיר או לרצפה.

כדי שכספות יוכלו למלא את תפקידן באופן יעיל, יש חשיבות רבה למיקום ולאופן העיגון שלהן. כספות יעילות הינן בעלות מנגנוני נעילה ומלכוד מתוחכמים ומשוכללים.
 
האם כספות ברמת גן באמת יכולות להגן על הרכוש שלנו?

לא די בהתקנה של כספות איכותיות וחזקות בעלות מנגנוני נעילה מתוחכמים כדי להגן על הרכוש שלנו. כדי להבטיח הגנה מלאה על הרכוש שלכם, חשוב לעגון את הכספת לרצפה או לקיר באמצעות ברגים חזקים במיוחד.

לעיגון יעיל של כספות יש חשיבות רבה כדי למנוע מפורצים, לקחת את הכספת כמו שהיא, ולהעמיס אותה במטען המכונית. פורצים מנוסים, שמזהים כספות בעלות מנעולים מתוחכמים, עוקרים את הכספות ממקומן ופורצים אותן במקום אחר, או מרתכים את גוף הכספת, כשהם אינם לחוצים בזמן.

המקומות המועדפים להחזקת כספות בבית הם:
עליית הגג, מרתף, ליד קירות כמו קיר חיצוני או קיר של ממ”ד, ובחדרי ארונות.
 
מהם סוגי העיגון היעילים להתקנת כספות ברמת גן

כספות חזקות ואיכותיות אינן יכולות לבד למנוע מצב של גניבה או פריצה.
כדי למנוע מגנבים לעקור את הכספת ממקומה ולקחת אותה עימם, קיימים מספר סוגים של עיגון, שיגנו על הרכוש שלכם, וגם על הכספת שלכם.

• הצבה בלבד – ניתן להסתמך על ההצבה של הכספת בלבד, כשהיא כבדה מאד ואין סיכוי שהגנב או חבריו יוכלו להרים אותה על עגלה ולגנוב אותה.
• עיגון כספות ע”י בורגי ג’מבו סטנדרטיים ותקניים מהכספת אל הקיר/רצפה ללא שום קשר לסוג הקיר או הרצפה.
• תהליך עיגון דומה לקודם, אך הפעם אל קיר בטון בחדר ממ”ד, או לקיר בטון חיצוני, או לרצפה בעלת יציקת בטון פנימית.
• עיגון כספות לקיר/רצפה באמצעות ברגים כימיים מיוחדים אשר מגדילים את הכוח ההידוק של הכספת לקיר או לרצפה.
• עיגון כספות לרצפה ע”י יציקת בטון, ולאחר מכן, ריתוך הכספת אל תוך פלטת פלדה שנשתלה לתוך יציקת הבטון.
 
התקנה של כספות ברמת גן איכותיות ואמינות בבית, מוסיפה המון לביטחון ולשקט הנפשי שלנו. באתר של כספות ברמת גן, מגוון עשיר של כספות איכותיות לבחירתם, תוצרת של חברות המובילות בתחום של ייצור כספות. 

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו