חנות כספות

חנות כספות

חנות כספות חצור- כי על איכות וביטחון לא מתפשרים
 
רוצים לשמור את הדברים החשובים והיקרים במקום בטוח? רוצים לישון בראש שקט ולדעת שהדברים שלכם נמצאים במקום טוב? זה הזמן לשמור על הדברים שבאמת חשובים לכם ולרכוש כספת ייחודית, איכותית המקנה ביטחון למשתמש בה. כספות חצור מציעים לכם מגוון כספות מסוגים שונים במחירים אטרקטיביים במיוחד. אז למה אתם מחכים? זה הזמן לצור קשר, לרכוש כספת, לצאת מורווחים.
 
לשם מה אנו זקוקים לכספת?

רבים מאיתנו כבר חוו על בשרם פריצה כזו או אחרת והחוויה בהחלט לא נעימה. כאשר פורצים לביתנו לא רק שהגנבים לוקחים חפצי ערך ודברים יקרים אלא שברוב המקרים נמצא את בתינו מושחת והרוס כליל. אם כבר מתקיימת פריצה, אין אנו יכולים למנוע מהגנבים לבלגן או להרוס אך בהחלט אנו יכולים למנוע מהם לקחת את הדברים החשובים ביותר לנו.

בדיוק לשם מטרה זו כספות חצור מציעות לכם רכישה חכמה ונכונה של כספת איכותית ומקצועית. חנות כספות זו אינה מתפשרת על מקצועיות ולכן מספקת לכם כספת באיכות גבוהה השומרת מכל משמר על חפציכם האישיים. חשוב להבין כי כספת אינה חשובה אך ורק למצב פריצה אלא שומרת על חפצינו האישיים גם ביום יום, בשגרת חיינו.

כל אחד שמעוניין לשמור על הדברים היקרים לו צריך לרכוש כספת כזו או אחרת שכן לרכישת כספת מגוון היתרונות הבאים:

  • בתוך הכספת ניתן לשמור חפצי ערך וחפצים בעלי ערך רגשי גבוה
  • באמצעות הכסף ניתן להגן על ניירת ומסמכים חשאיים וחשובים
  • כספות חצור מאפשרות לכם הגנה על מחשבים ניידים וכן נייחים.

 
חנות כספות ברמה שלא הכרתם

כאשר אנו רוכשים כספת כדאי לבצע רכישה חכמה ולהגיע אל חנות כספות איכותית, בעלת שם  טוב והמלצות. כספות חצור, פעולת בתחום זה מכבר ולכן יכולה לספק לכם מגוון רחב של כספות איכותיות ויעילות. מקצועיותה של החברה באה לידי ביטוי בעובדה שגם הארגונים הגדולים ביותר בארץ רוכשים מספקית זו:צה”ל, משרד הביטחון, המשטרה ועוד
 
מעוניינים להגיע אל חנות כספות המציע לכם מגוון כספות במחירים אטרקטיביים במיוחד? כספות חצור היא הפתרון עבורכם!

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו