הגנה על רכוש מפריצות

פרצו לכם למשרד או לבית שלכם? אם לא עשיתם את זה עד היום – זה הרגע להזמין התקנה של כספת

 הדרך הטובה ביותר לשמירה על החפצים היקרים שלכם היא באמצעות אחסנה במקום סגור ומאובטח. המקום המאובטח ביותר לשמירה בבית היא אחסנה עם קודן או סגירה מתקדמת המקשה על פריצה. בנוסף, האחסון יכול להתבצע במקום מוסתר בחדר שינה, בחדר הילדים, בחדר המקלחת או בכל חדר אחר בבית. ניתן להסתיר את מקום האחסון מאחורי תמונה על הקיר, בתוך ארון בגדים, מתחת לשידה ובמקומות אחרים הקשים לגילוי מהיר. אם הפריצה הייתה במשרד שלכם, תוכלו למצוא מקום לאחסון במשרד מתחת לשולחן, שידה, מתחת לתמונה או ארון אשר ישמשו כמקום להתקנה של הכספות. 

הזמנה של כספות כחול לבן 

כאשר אתם מזמינים מכל אחד מסוגי הכספות הקיימים היום לשמירה על דברים יקרי ערך, כדאי לכם לבצע הזמנה מחברה ישראלית המתמחה בייצור כספות מחומרי גלם חזקים ואמינים. ייצור של חברה ישראלית יאפשר לכם לבצע הזמנה מדוייקת לצרכים שלכם בכדי לאבטח כל ציוד שיש לכם במשרד או בבית. 

כספת ברמות אבטחה שונות

כדאי לדעת שיש רמות אבטחה שונות לכספות וישנן גם כספות כבדות אשר מוסיפות אלמנט של אבטחה כאשר נוסף קושי רב להוציא אותן ממקומן מהבית או מהמשרד.

איזה כספת מומלצת למשרד? 

אם אתם רוצים לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע להתקנה של כספות במשרד שלכם, מומלץ לכם לפנות לצוות חברת כספות חצור בע”מ הנחשבת למנוסה ביותר בייצור ושיווק כספות. החברה היא בבעלות קיבוץ חצור ולמפעל החברה יש פועלים קבועים ומנוסים אשר יבנו כל סוג של כספות, בהתאם למקום בו הן יהיו מוצבות במשרד מבחינת גודל המבנה וסוג הדברים אשר יאוחסנו בהן.

חברת כספות חצור בע”מ מציעה – התקנה של כספות במשרד  

בכדי להכיר את כל סוגי הכספות הייחודיות של חברת כספות חצור בע”מ, כנסו לקטלוג הכספות המקצועי של החברה וגלו עולם חדש של כספות. חברת כספות חצור בע”מ פועלת כבר קרוב ל-35 שנה ברציפות ובעלת מוניטין בכל רחבי הארץ לייצור כספות איכותיות ומאובטחות בתקנים המחמירים ביותר!

להזמנה של כספות איכותיות תוצרת חברת כספות חצור בע”מ, כנסו לקטלוג הכספות באתר המקצועי של החברה ובחרו את הדגם המתאים לכם ביותר. ברגע שמצאתם את הדגם המתאים, אתם ממלאים את טופס ההרשמה באתר או מתקשרים ישירות לצוות החברה ומבצעים הזמנה טלפונית. צוות החברה יגיע עד אליכם להתקנת הכספות בצורה המקצועית ביותר!

מחוייבות החברה

משפחת כספות חצור אוגדת בתוכה עובדים מסורים, קבלני משנה ומשווקים. כל אלה שותפים לתרבות של מסירות, כבוד וקשרים כנים וידידותיים הן בבית החברה והן עבור הלקוחות. בכספות חצור אנו חותרים לאחריות עבור הצלחת הפעילויות שלנו לטווח ארוך,

תקנים וסטנדרטים

הכספות מיוצרים תחת תקן ISO 9001:2008,
סטנדרט איכות ניהול.
המוצרים נוסו ואושרו בהתאם לתאימות CE Electromagnetic Compatability, EU EMC Directive 89/336/EEC, Article 7.

מערך השירות

לחברתינו מערך הפצה ומכירות עצמאי המשווק את מוצרי החברה כולל שרות והתקנות ברחבי הארץ ומרכז הזמנות ושירות טלפוני מיומן הנותן מענה ללקוחות תוך כדי תמיכה בצרכים של החברות והגופים המובילים בארץ." לגבי תמונות - יעל תדאג להעביר לך בהקדם.

בין לקוחותינו