חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

שירות לכספת סייף פלייס

מחזיקים בכספת מקצועית של חברת סייף פלייס Safe Place? זקוקים לשירות תיקונים? זה הזמן לפנות לחברה מקצועית לשיווק ותיקון כספות! שירות לכספת סייף פלייס Safe Place זמין עבורכם דרך חברה ישראלית המתמחה בתחום הכספות כבר למעלה מ-30 שנה ואתם יכולים להינות מכל שירותי התיקונים המקצועיים ביותר לכספת שלכם.

מכירת כספות סייף פלייס מקצועיות

כספת סייף פלייס Safe Place מביאה לכם את שיא הטכנולוגיה עד הבית עם שדרוגים המאפשרים לכם לשמור על הכסף והרכוש שלכם בצורה מושלמת באחת מהכספות הטובות ביותר היום. בטיחות הרכוש, הכסף והתכשיטים שלכם היא חשובה ביותר וזה המקום בשבילכם לשדרג את הכספת הקיימת שלכם ולפנות לחברה מקצועית למכירת כספות סייף פלייסSafe Place.

תיקון כספת סייף פלייס במחיר משתלם

המחיר המשתלם ביותר לתיקון כספת סייף פלייס או קנייה של כספת סייפ פלייס חדשה, תוכלו למצוא בחברת כספות חצור הנחשבת לאחת החברות הותיקות בישראל בתחום הכספות, עם צוות מקצועי של מהנדסים וטכנאים אשר מספק לכם שירות ברמה גבוהה עד אליכם לכל תקלה בכספת שברשותכם.

איך בוחרים את הכספת המתאימה ביותר?

אם אתם מתלבטים איזה סוג כספת לקנות, צוות חברת כספות חצור יסייע לכם בבחירת הכספת החדשה שלכם. בחירת הכספת היא חשובה על מנת להתאים את מנגנוני האבטחה הטובים ביותר למבנה בו נמצאת הכספת. צוות כספות חצור בנוסף יעניק לכם שירות לכספת סייף פלייס Safe Place וידאג לטפל בכל בעיה ובכל תקלה של הכספת שלכם. את הכספות שתזמינו מחברת כספות חצור, יתקינו עבורכם צוות הטכנאים המקצועי של החברה בכל חדר, מרתף או מחסן בו אתם מעוניינים להתקין כספת.

שירות לכספת סייף פלייס של כספות חצור

צוות חברת כספות חצור זמין עבורכם לכל תקלה בכספת שלכם ולכל דרישה להתקנת כספת חדשה ומקצועית שתשמור על הרכוש והכסף שלכם 24/7. צוות חברת כספות חצור יעניק לכם ייעוץ מקצועי לבחירת המיקום של הכספת ולשמירה על הכספת גם כשאתם לא בבית או נוסעים לחו”ל לתקופה ממושכת. חשוב לזכור כי פריצה לרוב הבתים קשה מאוד למנוע אך פריצה לכספות ניתן להקטין על-ידי התקנה מקצועית, מיקום אסטרטגי וכספת המותאמת לדברים יקרי הערך שאתם רוצים לאחסן ולאבטח.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן