חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

מיגון למחשבים

מיגון ממוחשב- כספות למחשבים וטכנולוגיה
 
בעבר, מחשבים היו פריטים גדולים, כבדים ומסורבלים שם כל הרצון הטוב אף גנב לא היה חולם להתקרב אליהם. כיום, מחשבים ומסכי מחשב הפכו כתוצאה מהצורך בנוחות לפריטים קלים וקומפקטיים, ולא פחות חשוב: פשוטים לגניבה.
 
זהו? האם תמו כוחותינו? האם כבר אין מה לעשות פרט להמתנה לגניבה או הפריצה הבאה? בדיוק בשביל לענות על חששות אלה קמה חברת חצור כספות- מיגון טוב יותר למחשבים שלכם!
 
מיגון למחשבים בבתי עסק

זה כבר לא סוד שבכל שנה נגנבים מחשבים ומסכי מחשב רבים בבתי עסק. גניבה סדרתית כזאת הינה רווחית ומשתלמת מאוד לגנבים מקצועיים. כבר קרו מקרים רבים בהם גנבים הצליחו לעקוף את כל אמצעי האבטחה והאזעקה ולשים את ידיהם על מחשבים יקרים במוקדים ומשרדים. הכספות הטכנולוגיות החדישות בחצור כספות ההולכות ומתפתחות עם הזמן נותנות מענה אופטימאלי לחברות ומשרדים בעלי רשת מחשבים ענפה המפתה גנבים הרודפים אחרי בצע כסף וכיום אף יותר מכך, חברות המחפשות לגנוב ו/או לחשוף מידע על החברה המתחרה בכדי לגרום להפסדים, נזקים ואפילו להרוויח על חשבון רעיונות ופיתוחים.

כיום, התחכום של אותם מרגלים וגנבים עולה ומתפתח לרמות בלתי ניתנות לתיאור. לכן, מיגון למחשבים הוא תחום כל כך חשוב וקריטי. מיגון למחשבים בחברתכם היא כידוע לכם אחת הפעולות התפעוליות הראשוניות שיש לקחת בחשבון. אנו בכספות חצור נותנים פתרונות מיגון למחשבים לחברות גדולות, מוסדות, ארגונים ומשרדים.
 
יש לי מאבטח- האם זה לא מספיק?

התודעה והבנת חשיבות מיגון למחשבים הינה חדשה בקרב הציבור הישראלי והעסקנים הישראלים לפחות בתחום הביטחון הספציפי של המחשבים עצמם ולא רק תחום אבטחת המידע ואבטחת הכניסות השונות למוסדות ולעסקים. עסקים ומוסדות רבים מסתפקים בהצבת מאבטחים ומערכות אזעקה לצרכי אבטחת כלל העסק.

אולם, כפי שכולנו נוכחנו לגלות, במיוחד בעשור האחרון- אין לנו על מי לסמוך אלא על עצמנו בלבד וגם זה בעירבון, בעל העסק לצערנו יכול לסמוך רק על עצמו וקרו מקרים רבים דווקא גורמים פנימיים בחברה הם אלה שלא שלטו ביצריהם ושלחו יד אל מחשבים אם זה לרווח אישי ואם זה עם קבלת שוחד מחברות מתחרות.
 
נשמע לכם מפחיד? זה עוד לא הכל….
מעוניינים לקבל מידע ופרטים נוספים בדבר מיגון למחשבים אופטימאלי? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מידע ופתרונות.

 
כספות חצור. כי לכל אחד יש משהו יקר.

סגירת תפריט
                דילוג לתוכן