חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספת למשרד

כספת למשרד – ההגנה האולטימטיבית לדברי ערך!
אנחנו חיים בעידן של חוסר וודאות, ולצערנו הרב, אנו שומעים חדשות לבקרים על מקרי פריצה לבתים פרטיים ולבתי עסק. המקרים הללו מסתיימים לעיתים במעשי אלימות כלפי הקורבן ובגניבת חפצים יקרי ערך. כיצד שומרים על החפצים הללו? כמובן, באמצעות כספות מתוחכמות.

בחירה נכונה של כספת

מה למעשה אנו מאחסנים בכספת? את כול החפצים יקרי הערך: תכשיטים, כסף, כלי נשק, דרכונים, מסמכים חשובים ועוד. ישנן כספות קיר אותן מכניסים לתוך הבטון ממנו עשויים הקירות, ויש לעשות זאת בעת אתם בונים את ביתכם, כלומר, מבעוד מועד. ישנן כספות חיצוניות, אותם נועלים דיגיטלית או עם מפתח מיוחד. אלה הן כספות גדולות, והנגישות אליהן היא קלה. כספות למשרד למשל, יגנו וישמרו על חפצים, רעיונות, תוכנות, מחשבים, כסף, ועל מדיה מגנטית. כספות למשרד הן הכרח המציאות בימים אלה, ולכן יש להתקינן בהקדם במשרד או בבית העסק.

כמובן, מלבד כספות למשרד, תוכלו למצוא כספות ביתיות, כספות למוסדות,  כספות לעיריות, רשויות, בתי חולים, קופות חולים. כמו כן ניתן להתאים את הכספות  לכוחות הביטחון, למשטרה ולצה”ל, למשרד הביטחון, בתי מלון ולחברות המובילות במדינה.

מהן הכספות הקיימות?

כאשר מדובר על כספות לעסק או כספות למטרות אחרות, ישנו מגוון רב של פתרונות: כספות כבדות, כספות אלקטרוניות המתאימות במיוחד למשרדים ובתי עסק, כספות חסינות אש, כך שהן מגנות על חפצים יקרי ערך או מסמכים, גם בעת בהן פורצת שריפה. ישנן גם כספות חסינות אש ולחות המגנות על מדיה מגנטית ועוד. על מנת לבחור את הכספת האופטימאלית מבחינתכם, מומלץ להיכנס לאתרי האינטרנט של יצרני הכספות המובילים בשוק, ולצבור עוד מידע בנושא חשוב זה.

מומלץ גם לבחור כספות מהדור החדש. כאשר מדובר על כספות מהדור הישן, תיווכחו לדעת שהן מסורבלות מאוד, וקשה מאוד לסובב את המנגנון המכאני שלהן. פנו אל חברה מובילה המציעה לכם כספות מהדור החדש, כספות אלקטרוניות, כספות שקל לתפעל אותן, כספות בטוחות יותר אשר יבטיחו לכם שקט.

לא כדאי לוותר על כספת ולחסוך בהוצאות הכרוכות בכך. על מנת להיות מוגנים ולהשיג שקט נפשי, פנו עוד היום ליצרן כספות בעל שם ובעל קרדיט מוכח, ובחרו את הכספת אשר מתאימה באופן מושלם לצרכיכם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן