חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספת למכירה

בכל היקר לי – כספת למכירה לבטיחות וצרכים השונים
 
יש ברשותכם עסק עם ציוד טכנולוגי יקר ומידע רגיש? מחזיקים פריטים יקרי ערך בבית? מעוניינים לשמור על ציוד רגיש למטרות השונות? הגעתם למומחים לכספות לכל מטרה.
 
בטיחות זה אנחנו

אחרי שנים רבות של מומחיות ועיסוק בעולם הביטחון לגווניו אנו יודעים ששמירה על חפצי ערך אינה מתחילה ונגמרת אך ורק בכספים ובתכשיטים יקרי ערך. כיום בעידן הטכנולוגי גם הגנבים הפכו להיות מתוחכמים יותר והבינו שעל מנת להרוויח ולעשות “קופה”, כבר אין צורך להעמיס משאיות כבדות בחפצים כבדים ומסורבלים, כיום האקרים (מרגלים באינטרנט), מומחים יכולים לגלות כל מידע שהם מעוניינים לגלות, עליכם, על המשפחה שלכם, על העסק והאם בכלל שווה לטרוח ולפרוץ אליכם.

במיוחד לצרכים האלה קמו כספות חצור, כך שגם אן מישהו קיבל מידע אודות פריטים יקרי ערך אצלכם בבית או בעסק תוכלו להיות בטוחים שהגישה אליהם תהיה מבחינת משימה בלתי אפשרית אם זה בתחום ריגול תעשייתי של חברות גניבת ציוד טכנולוגי וממוחשב יקר ערך, גניבת מידע המאוכסן בתיקיות, גניבת ציוד צבאי, מידע צבאי, בטחוני ורפואי רגיש ועוד.
 
העסק שלכם, הדירה שלכם – בידיים שלנו 

אנו בכספות חצור מוחים ביצור והתאמת כספות לכל מטרה ועובדים עם המוסדות הגדולים בארץ ומוכיחים שנה לאחר שנה כי ביטחון הוא פעולה אפשרית ככלות הכל. אנו עובדים עם מוסדות גדולים בתי חולים, מוסדות צבאיים וביטחוניים, וכמובן, לקוחות פרטיים מסוגים שונים.

פעמים רבות אנו שומעים מלקוחותינו החדשים שנכוו שכבר לא שווה להם להשקיע בהתקנת כספת בבית לאחר שעשו זאת בעבר והדבר לא מנע גניבת פריטים ורכוש רגיש ובטיחותי. ניסיון רב השנים שלנו מוכיח כי הכספות שלנו “עושות את העבודה”  ומוכיחות את האמינות שלהן והאומנות שלנו בכל פעם מחדש.
 
מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות אפשרות התקנת כספת אצלכם בעסק, במוסד בדירה או בבית? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.
 
כספות חצור. כי לכל אחד יש משהו יקר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן