חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספת לבית

כספת לבית – הביטחון המירבי
 
אם אתם רוצים ליהנות מביטחון מקסימאלי ושינה שקטה, לב רגוע וכמובן משמירה על היקר לכם ביותר, כספת לבית זה הפיתרון. כספות חצור מציעים לכם התקנת כספות בבית, כספות המתאימות להסוואה במבנה ביתי טיפוסי, שישמרו על כל שתרצו מכל משמר. כספת של כספות חצור היא ההגנה הטובה ביותר והבלתי מנוצחת.
 
בכל בית חשוב לשלב כספת

לכולנו יש חפצים יקרי ערך, כאלה שאיננו רוצים שאיש ישים עליו את ידו. לשם כך אנו ממגנים תמיד את בתינו בדלתות חזקות, נועלים תמיד את הבית ושומרים עליו מכל משמר. אמנם, לצערנו, לכל ההגנה הזו יש פרצות שגנבים מתוחכמים ואורחים בלתי רצויים יכולים לגלות. כדי לקבל עוד שכבה של הגנה, על הדברים החשובים לכם ביותר, בין אם מדובר בכסף, במסמכים אישיים מאוד, בתכשיטים או כל חפץ יקר ערך, כספי או סנטימנטלי, חשוב להתקין בכל בית כספת לבית.

כספות חצור מציעים מגוון כספות לבית, עם מנגנוני הנעילה המתוחכמים ביותר שיש. הגנה מקסימאלית תוכל להתקבל אך ורק בדרך הזו, של הגנה כפולה, עם כספת לבית של כספות חצור.
 
כספות חצור מספר אחת בביטחון

כשהבנתם שכל בית חייב כספת לבית, כספות חצור זו הכתובת לאיתור הכספת האיכותית ביותר. בכספות חצור מציעים מגוון כספות לבית בגדלים שונים, שכל אחת הינה בעלת אבטחה וקוד ייחודי לה, שמעניק לה את ההגנה המקסימאלית. כספות חצור מציעים שירות מנצח ומחירים ללא תחרות, כך שבכל רכישת כספת לבית בכספות חצור תדעו תמיד שזכיתם בטוב ביותר.

כספות של כספות חצור יעניקו לחפצים שלכם את הביטחון הראוי והדרוש להם, ובזכות עובדי חברה יצירתיים ומסורים תוכלו תמיד לאתר את המיקום האידיאלי בבית עבור הכספת כדי להעניק לחפציכם גם מסווה, לצד הביטחון.
 
אם אתם רוצים לשמור על היקר לכם, בין אם מדובר בכסף, בחפצים יקרי ערך או אף מסמכים, כספת לבית של כספות חצור היא הפיתרון. שירות, מחיר ואיכות הם מעל לכל בכספות חצור ולכן תוכלו תמיד להיות בטוחים שהכספת שבידיכם היא בלתי מנוצחת ושכל היקר לכם נמצא בידיים הטובות ביותר. 

סגירת תפריט
                דילוג לתוכן