חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספת דיגיטלית

כספת דיגיטלית של “כספות חצור”
כבני אדם לכולנו יש סודות שאנחנו מעוניינים שיישארו אצלנו ולכולנו יש חפצים יקרי ערך שאנחנו מעוניינים לשמור קרוב ללבנו. אך לשם כך יש צורך בהגנה מקסימאלית מפני אירועי פריצה וגניבות שמובילות לעתים קרובות לאובדן חפצים שלנו הם
יקרי ערך ואילו לפורצים הם חסרי ערך לחלוטין.

לא פעם קורה שפריצה לבית מסתכמת בנזק של כמה אלפי שקלים שמכסה הביטוח, אבל באובדן של מזכרות, מסמכים וחפצים יקרי ערך ששום ביטוח לא יוכל לפצות אותנו עליהם. הדברים שבאמת קרובים לליבנו, ערכם לא יסולא בפז, ולכן עלינו לדאוג לביטחונם המקסימאלי. “כספות חצור” הינה חברה בעלת ניסיון רב שנים בפיתוח, ייצור ושיווק של כספות ומוצרי הגנה למגזר הפרטי והעסקי גם יחד.
כספת דיגיטלית של חברת “כספות חצור” תבטיח לכם שקט נפשי בכל מה שנוגע לדברי הערך בבית או במשרד.

נותנים תרופה לפריצה

בעידן שבו פריצות וגניבות הפכו לעניין שבשגרה, כספת דיגיטלית היא הפתרון האידיאלי למניעת נזקים כבדים של אובדן חפצים יקרי ערך, מסמכים סודיים, ירושות בעלות ערך סנטימנטלי וכן הלאה. חברת “כספות חצור” מפתחת, משווקת ומייצרת סוגים שונים של כספת דיגיטלית מהמתקדמים ביותר בעולם הכספות, ומאפשרת לכם לישון בשקט.

בבעלות החברה כספות חסינות לאש, כספת דיגיטלית למדיה מגנטית, הגנה למחשבים ועוד. החברה מעסיקה מומחים בתחום הכספות וקנתה לעצמה מוניטין ארצי בכל מה שנוגע לפיתוח, ייצור ושיווק כספות.

המילה האחרונה בדור הכספות

אנשים רבים המעוניינים לרכוש כספת דיגיטלית אינם מודעים לטכנולוגיות החדישות בשוק ולא פעם מסתפקים בכספת פשוטה בעלת מנגנון מכאני מסורבל. כספות אלה אינן נוחות לשימוש בשל מנגנון הנעילה שלהן, מה שמוביל לא פעם לקוחות לנעילה במפתח בלבד ולא עם מנגנון הנעילה הבטוח בהרבה.

כספת דיגיטלית של “כספות חצור” מגיעה עם מנעול אלקטרוני פשוט ונוח להפעלה בעלת תצוגה דיגיטלית נוחה ושימושית. נוחות ההפעלה של כספת דיגיטלית מקלה על פעולת הנעילה ומבטיחה נעילה הרמטית יותר. כך תוכלו להרגיש בטוחים יותר בכל הנוגע לחפצים אישיים או מסמכים סודיים ולדעת כי הם נמצאים בידיים טובות.  

סגירת תפריט
דילוג לתוכן