חפש באתר:

צור קשר

טלפון: 072-257-5214
דוא”ל: hatzor@kasafot.com

בין לקוחותינו

עדכונים

כספות חצור שמחה לבשר כי בתור ספק של האום זכתה במכרז של האום לאספקת כספות לאיטי.

כספות חצור שמחה לבשר כי לאחר בדיקות קפדניות בין ספקי כספות בעולם, כספות חצור זכתה אושרה, כספק כספות בין היחידות כספקי כספות בעולם. גאווה ישראלית.

כספות חצור זוכה במכרז של משרד הביטחון אשר נחשב לאחד המכרזים הגדולים בארץ ומספקת כספות בעלות תקנים מחמירים.

מכרז 500: כספות חצור שמחה לבשר כי זכתה במכרז של 500 יח' לאספקת כספות לבניין האשפוז החדש של בית חולים הדסה.

כספות לוקרים

בין אם לצורך אחסון כסף, פריטים יקרים או תכשיטים, או אולי נשקף כספות לוקרים יכולות לשמש רבים ולספק להם מענה לצרכים שונים. הכספות יכולות להתאים לבתים פרטיים, וכמובן גם לעסקים בתחומים שונים. הן מוצעות בטווח רחב של גדלים, הן עמידות מאד, חסינות לאש וכוללות טכנולוגיות חדשניות, המונעות את פריצתן, או, לכל הפחות, מקשות מאד על הפורץ, המנסה לפתוח אותן.

מבחר של אפשרויות
ניתן למצוא כיום מבחר של כספות לוקרים, המיוצרות על ידי יצרנים מובילים בתחום. כספת של יצרן כספות נחשב היא כספת העומדת בסטנדרטים גבוהים, כספת עם מנגנונים מתקדמים ויעילים מאד וכן גם כזו המוכחת כחסינה לאש. מבחר הכספות המוצע בשוק מאפשר לכל אחד למצוא את הכספת המתאימה לו במיוחד, זו שמספקת לו את הפתרון שלו הוא זקוק. כספות לוקרים מגיעות עם מנגנונים משוכללים מאד, המקשות באופן משמעותי על הפורץ לפתוח אותן. אפשר למצוא כספות כבדות מאד ואטומות מאד. כספות אלו מתאימות לשמירה על נשק, למשל, והן מציעות הגנה מקסימאלית. מנגד, אפשר למצוא גם כאלו המיוצרות בהתאם לבקשתו של הלקוח ומותאמות באופן מלא לצרכיו.

חשוב לדעת
לפני שבוחרים את הכספת, חשוב לבחון מי הוא היצרן ולוודא שאכן מדובר ביצרן מוכר ונחשב בתחום. כדאי לבחון כמה דגמים שונים ולבדוק את היתרונות והחסרונות של כל דגם ודגם. מומלץ להגדיר את הצרכים מראש ולבדוק האם ועד כמה מספקת הכספת שאותה בוחרים את המענה המתאים לשם כך. חשוב לבדוק את הפונקציות השונות של הכספת, את האופן שבה מפעילים אותה והאם היא ידידותית למשתמש. הכספות מוצעות כיום בטווח רחב מאד של מחירים. ישנן כספות לוקרים הנחשבות ליקרות, בעוד שאחרות לזולות יותר. ככלל – ככל שהכספת איכותית יותר, מחירה יהיה גבוה יותר. 
 

סגירת תפריט
                דילוג לתוכן